Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Афиша
 
Чорнобиль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 10 шт. )

Програма етнофестивалю "Печенізьке Поле"- 2011

e-mail Друк

10 вересня 2011 р.

 

Головний фестивальний майдан

Ведучий Богдан Бенюк

13.00 Концерт групи «ТамДеМи»

14.00 Концерти фольклорних колективів області

15.00 Концерт групи «Dream West»

Ведучий Андрій Доманський

16.00 Конкурс «Красуня фестивалю»

17.30 Театралізований пролог та нагородження переможців конкурсів

18.30 Концерт Слобожанського ансамблю пісні і танцю

19.20 Концерт групи «Село і люди»

Ведучі Олександр Пєдан та Андрій Доманський

20.00 Концерт групи «Мандри»

20.40 Концерт Lama

21.20 Театр тіней

21.40 Концерт групи «Дюк Тайм»

22.20 Концерт групи «Гайдамаки»

23.00 Концерт групи «Друга ріка»

23.40 Фаєр-шоу та феєрверк

Співочий майданчик

12.00-15.00 Концерт творчих колективів області

15.00-16.00 Виступ театру «Запорізький спас»

16.00-18.00 Караоке на фестивалі – ведучий Богдан Бенюк

Дитяча галявина

12.00 Цирк «Бенефіс» з анімаційною програмою

13.00 Театр ляльок

14.00 Театр для дітей та юнацтва

15.00 Театр «Дом»

16.00-17.30 Працюють аніматори

 

Пиріжкова толока

 

15.00 - Початок конкурсу «У кожної куми свої пироги»

Поросячі перегони

16.00-17.30 Проходять змагання «Поросячі перегони» - ведучий Олександр Пєдан

Печенізька мозаїка

Майданчик працює з 13.00 – Конкурс пазлів

Козацька застава

12.00-18.00 Конкурси, козацький тир

16.00 Козацький театр «Запорізький спас»

Повітряні перехрестя (Мотузковий парк)

12.00-18.00 Конкурси

Місто майстрів

12.00-18.00 Майстер-класи майстрів та народних умільців

e-max.it: your social media marketing partner