Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Список гуртів-учасників фестивалю 2011«Сьогодні Купала, а завтра Івана»

e-mail Друк

Список фольклорних гуртів районів, міст області, м Харкова  -  учасників Регіонального фестивалю пісенно-обрядового фольклору
 "Сьогодні Купала, а завтра Івана"

Район

Назва гурту

Балаклійський

Аматорський фольклорний ансамбль «Лозовеньчанка» Лозовеньківського сільського клубу Балаклійського району.

Близнюківський

Квартет «Сузір’я» Близнюківського РБК.

Богодухівський

Аматорський фольклорний гурт «Шарівчанка» та дитячий фольклорний колектив-супутник «Джерельце» Шарівського СБК Богодухівського району.

Дитячий фольклорний колектив «Калинонька» Гутянського СБК Богодухівського району.

Борівський

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Українські вечорниці» с. Піски Радьківські Борівського району.

Валківський

Народний аматорський фольклорно-етнографічний гурт «Мерчаночка» комунального закладу  «Валківський РНД «Іскра» Валківського району.

Народний аматорський фольклорний гурт «Родослав» Юліївського нафтогазопромислу Валківського району.

Великобурлуцький

Аматорський фольклорний гурт «Світанок» Великобурлуцького РБК.

Дергачівський

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Слобода» Руськолозівського СК Дергачівського району.

Фольклорний колектив «Односельчаночка» Прудянського СК Дергачівського району.

Ансамбль сучасно-народної пісні «Мереживо» Слатинського СК Дергачівського району.

Зачепилівський

Ансамбль «Квітка»

Зміївський

Народний аматорський фольклорний гурт «Калинонька» Лиманського СБК Зміївського району.

Аматорський фольклорний ансамбль «Журавка» Чемужівського сільського Будинку культури Зміївського району.

Золочівський

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» Писарівського СБК Золочівського району та молодша група – дитячий фольклорний ансамбль «Дзвіночок».

Обрядовий колектив Сковородинівського СК + Золочівського району.

Аматорський фольклорний ансамбль «Калина» Петрівського СК Золочівського району.

Народний вокальний ансамбль «Стожари» Золочівського РБК, + Жіночий вокальний ансамбль «Джерело» с. Одноробівка Золочівського району.

Ізюмський район

Хореографічний колектив Кам’янського СБК Ізюмського району «Світанок».

Дитячий фольклорний колектив «Світличенька» Червонооскільського СБК Ізюмського району.

Коломацький

солістка Маргарита Бубонець та її

керівник  Колесничук Тамара Іванівна Коломацького РБК.

Красноградський

Народний аматорський фольклорний гурт «Берестяночка» Берестовеньківського СК Красноградського району.

Краснокутський

Колектив художньої самодіяльності «Яворина» Краснокутського РБК, танцювальний колектив «Світанок» Мурафського СК та танцювальний колектив «Сузір’я» Маяківського СК

Кегичівський

Аматорський фольклорний гурт «Кегичівські піснярки» Кегичівського РБК

Вокальний ансамбль «Слобожани» Кегичівського РБК.

м. Лозова

Ансамбль «Чорнобривці» Лозівського училища культури і мистецтв.

Нововодолазький

Народний художній фольклорно-етнографічний колектив  «Вербиченька» БДЮТ Нововодолазького району.

Аматорський фольклорний ансамбль «Дубравушка» Краснознам’янського СК с. 4 Старовірівка  Нововодолазького району.

Аматорський фольклорний гурт «Берегиня» Новоселівського СБК Нововодолазького району.

Первомайський

Аматорський фольклорний гурт Киселівського СБК

Первомайського району.

Сахновщинський

Чоловічий гурт «Явір» Лебедівського СБК Сахновщинського району.

Жіночий вокальний гурт «Сахновщаночка» Сахновщинського РБК.

Харківський

Аматорський фольклорний гурт «Україночка» с. Черкаські Тишки Харківського району.

Ансамбль народної пісні «Талиця» сел. Покотилівка Харківського району.

Чугуївський

Молодіжний склад народного фольклорного ансамблю «Малинова криниця» Малинівського СБК Чугуївського району.

Народний фольклорний ансамбль «Слобожани» Чкалівського СБК Чугуївського району.

Шевченківський

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берізка» Гетьманівського СБК  Шевченківського району.

м. Харків

Дослідницько-виконавський гурт «Муравський шлях» ХООМЦКМ.

Народний ансамбль української пісні «Рідна пісня» Центра культури Київського району.

Народний ансамбль бандуристок «Конвалія» ХООМЦКМ.

Фольклорний ансамбль «Веселка» ДШМ № 4 ім.М. Леонтовича.

Вокальний ансамбль «Яворівна» викладачів Дитячої музичної школи № 5 ім. Римського-Корсакова.

Дитячий фольклорний ансамбль «Веселик» Харківського ПДЮТ.

Фольклористичний гурт «Фарби» Харківської  державної академії культури.

Театральна студія «Алігатор» ХООМЦКМ.

Харківський Кобзарський цех, Кость Черемський

Савчук Олександр, Назар Божинський та інші.

e-max.it: your social media marketing partner