КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Конкурси етнофестивалю «Печенізьке поле 2011»

 

Пиріжкова толока «В кожної куми свої пироги».

 

На конкурс виставляється композиція з пирогів та пиріжків з різним начинням, демонстраційний варіант композиції до 1 м2. Критерії оцінки – використання як традиційних, так і оригінальних способів виготовлення, випічки, оформлення деталей та самої композиції, смакові якості, вміння презентувати композицію (до 2 хв). Журі, яке проводитиме оцінку експозицій, складається з фахівців різних напрямів: кулінарів, етнографів, художників-дизайнерів. Всім конкурсантам вручаються дипломи за участь, переможці отримують призи. Пиріжкова толока буде включена до маршруту почесних гостей фестивалю на чолі з керівництвом області. Початок о 15.00.

 

Конкурс етнокараоке

 

До участі у Конкурсі етнокараоке запрошуються по 1 учасникові від району (міста).

Орієнтовний список пісень, що можуть бути використані під час конкурсу, додається (список не повний і не обов’язковий). Якщо є така можливість, з собою бажано мати декілька якісних фонограм «мінус» (українські народні пісні). Переможці конкурсу отримують призи та дипломи, процедура нагородження буде проведена у рамках вечірнього концерту, також переможець отримує шанс заспівати з одним з хедлайнерів фестивалю у вечірньому концерті. Місце проведення конкурсу етнокараоке – «Співочий майданчик». Початок о 16.00.

Доречі, зараз триває конкурс на кращий репертуар для етнокараоке. Просимо усіх присилати пропозиції щодо пісень, які можна включити до переліку тих, що виконуватимуть учасники конкурсу етнокараоке.

 

Конкурс «Красуня фестивалю»

 

В конкурсі беруть участь по одній представниці від кожного району (міста) Харківської області. Вік претендентки на участь від 16 до 27 років. За підсумками конкурсу вручаються призи та присвоюються такі титули: «Русалка фестивалю», «Слобожанська квітка фестивалю», «Глядацька краса». Переможниця конкурсу отримує титул «Красуня фестивалю «Печенізьке поле 2011» та цінний приз. Конкурсні виходи: «Русалка». Вихід і дефіле у стилізованих костюмах «русалки» (не купальники). «Конкурс віночків». Кожна учасниця повинна сплести віночок за 15 хв. У віночок бажано вплести елементи геральдики свого району. Вихід проходить в етнічному одязі під національну народну музику. «Творчий номер». Загальний вихід учасниць з фрагментом сольного номера до 1 хв, в якому конкурсантка повинна розкрити свою творчу індивідуальність (танець, або пісня, або вірш та інш. в етностилі).

 

«Поросячі перегони»

 

Для участі в змаганнях «Поросячі перегони» необхідно виставити порося віком 2 місяці. Він повинен бути одягненим в манішку (див. картинку нижче) з його кличкою. Наявність клички обов’язкова, колір та додаткові прикраси – на Ваш розсуд (але бажано в українському стилі). Стартовий номер видадуть організатори перед початком змагань. Перед стартом забігів буде проходити представлення учасників. Поросята в цей момент будуть знаходитись в загоні. В забігові приймають участь кілька учасників за олімпійською системою. Ті, що програли – вибувають. Дистанція забігу складає 10 метрів. Найпростіший метод навчання заснований на природніх інстинктах. Для навчання поросяти рекомендується використовувати його улюблені ласощі, які кладуться на відстані від нього. З часом, дистанція, на якій знаходяться ласощі – збільшується. На старті порося повинно знати, що на фініші на нього чекає їжа.Посмішка На старт «спортсмени» виходять голодними.

piggies

Відключити сніг