Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Фольклорні конкурси автентичного співу у рамках фестивалю "Кроковеє коло"

e-mail Друк

1 077

25 березня у Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури та мистецтва  у рамках фестивалю «Кроковеє коло», який щорічно проводиться Спілкою етнологів та фольклористів міста Харкова за підтримки управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації,  відбувся перший етап вокального кокурсу за напрямками: "Солоспів", "Гуртовий спів", "Фольклористично-етнографічні програми".

У творчих змаганнях у трьох номінаціях взяли участь  25 солістів та 12 колективів м. Харкова, Нововодолазького і Золочівського районів та м. Лозова Харківської області. Учасників оцінювали за такими критеріями, як - виконавська майстерність, якість постановки конкурсної програми, відтворення автентичного співу, використання обрядової атрибутики, традиційного народного костюму.

До складу журі входили:  Осадча Віра Миколаївна, заслужений діяч мистецтв України; Алжнєв Юрій Борисович, художній керівник Міського театру народної музики України «Обереги», заслужений діяч мистецтв України; Лук’янець Галина Василівна, Завідувач лабораторії досліджень нематеріальної культурної спадщини, керівник фольклорного гурту «Муравський шлях» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, заслужена артистка України та інші члени спілки етнологів і фольклористів Харківської області.

Прослухавши чудові співи молодих та  талановитих виконавців, журі прийняло рішення запросити ще раз найкращі колективи цього перегляду, щоб вони провели майстер-клас для тих виконавців з області, які приїдуть на 2 етап фольклорного конкурсу, що відбудеться 31 березня у Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури та мистецтва.

Участь у конкурсі візьмуть  ще 8 колективів, що подали заявки. Це дитячі фольклорні гурти з Балаклійського, Богодухівського, Великобурлуцького, Харківського, Шевченківського, Чугуївського, Золочівського та Зміївського районів, а також колектив з Харківського Національного Університету мистецтв.

e-max.it: your social media marketing partner