Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Завтра усі запрошуються до Сковородинівки на фолькфестиваль „Сьогодні Купала, а завтра Івана”

e-mail Друк


altНагадуємо, що 9-й Регіональний фестиваль пісенно-обрядового фольклору «Сьогодні Купала, а завтра Івана» відбудеться 7 липня 2012 року у селі Сковородинівка Золочівського району Харківської області на території літературно-меморіального музею ім. Г. Сковороди. Тут, у затишному парку, що надихав народного філософа Григорія Сковороду, ось уже сьомий рік поспіль відбудеться це свято, що демонструє автентичну культуру, що по крупинках зберегли мешканці Слобожанщини.
У буйній зелені дерев та трав на берегу ставку відбуватимуться купальські дійства, як і сотні років тому. Лише у концертній програмі буде біля 40 номерів: солісти та колективи представлять купальські пісні та танці, що традиційно виконувалися нашими пращурами у цей період літніх свят.
Крім того представники багатьох районів Харківщини продемонструють обряди, обрядову атрибутику, купальські страви, ігри, у які грали діти та молодь, а також бойові мистецтва.
У фестивалі візьмуть участь:
хореографічний колектив «Барви танців» Центру Дитячої та Юнацької Творчості № 1 Харківської міської ради, керівник Олена Жицька;
народний гурт народної пісні „Весела Слобода" Балаклійського районного Будинку культури, керівник Тетяна Шерстюк;
народний аматорський фольклорний гурт «Шарівчанка» Шарівського СБК Богодухівського району, керівник Олександр Субота;
народний аматорський театр народної пісні «Таліца» і Дитячий фольклорний ансамбль «Проталинка» Покотилівського Сільського Клубу Харківського району, керівник Наталія Плотнік;
народний фольклорний ансамбль "Горлиця" Одноробівського СБК Золочівського району, керівник Марина Кононенко;
народний аматорський фольклорний ансамбль "Слобода" Руськолозівського сільського клубу Дергачівського району, керівник Тетяна Фоміна;
на сцену запрошується Фольклорний ансамбль «Веселка» Дитячої школи мистецтв № 4 ім. М. Леонтовича м. Харкова, керівник Ксенія Цуркіна;
хореографічний ансамбль «Надія» Районного будинку культури Богодухівської районної ради, керівник Надія Церковна;
фольклорний гурт «Муравський шлях» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, керівник заслужена артистка України Галина Лук'янець;
фольклорний колектив російської народної пісні «Дубравушка» Краснознам'янського Селищного Кклубу с. 4-а Старовірівка Нововодолазького району, керівник Віра Івлєва;
жіночий вокальний гурт «Сахновщаночка» Сахновщинського РБК, керівник Ольга Удовиченко;
вокальний ансамбль „Вербиченька" Вірнопільського СБК Ізюмського району, керівник Анатолій Ковальський;
жіночий вокальний квартет „Чорнобривці" Дар-Надеждинського СК Сахновщинського району, керівник Надія Мізюрко;
фольклорний гурт с. Миронівка Первомайського району, керівник Тетяна Ліщенко;
народний аматорський фольклорно-етнографічний гурт «Мерчаночка» КЗ «Валківський РНД «Іскра» Валківського району, керівник Заслужений працівник культури Микола Гунський;
народний аматорський фольклорно-етнографічний гурт «Родослав» Юліївського нафтогазопромислу Валківського району, керівник Заслужений працівник культури Микола Гунський;
народний аматорський фольклорний гурт «Берестяночка» Берестовеньківського СК Красноградського району, керівник Ганна Гісцева;
вокальне тріо „Квітка" у складі Юлії Дрючин, Катерини Сорочинської та Яни Варкентін Зачепилівського районного будинку культури;
фольклорний колектив „Берегиня" Новоселівського СБК Нововодолазького району, керівник Євген Волков;
вокальний ансамбль «Україночка» Черкасько-Тишківського СК Харківського району, керівник Ганна Почуєва;
народний аматорський фольклорний ансамбль «Берізка» Гетьманівського СБК Шевченківського району, керівник Олена Миргородська;
солістка Ізюмського міського палацу культури Лідія Деряга;
фольклорний колектив „Калинонька" Гутянського СБК Богодухівського району, керівник Лариса Сіренко;
фольклорний аматорський колектив «Родина» Кручанського СБК Богодухівського району, керівник Тетяна Білогай;
дитячий фольклорний ансамбль «Джерельце» Шарівського СБК Богодухівського району, керівник Олександр Субота;
народний аматорський фольклорний гурт "Калинонька" Лиманського СБК Зміївського району та Дитячий Фольклорний гурт "Пролісок" Лиманського СБК Зміївського району, керівник Ольга Корнієнко;
народний фольклорний ансамбль "Слобожани" Чкаловського СБК Чугуївського району, керівник Людмила Довгаль;
Олександр Савчук, Харківський Кобзарський цех;
аматорський фольклорний ансамбль „Калина" Петрівського СК Золочівського району, керівник Тетяна Гавренко;
народний ансамбль української пісні «Рідна пісня» Центра культури Київського району м. Харкова, керівник Наталія Роман;
фольклористичний гурт «Фарби» Харківської державної академії культури, керівник Галина Бреславець;
спортивний гурток „КЕМПО" ЦДЮТ № 1 Харківської міської ради, керівник Сергій Жицький;
колектив художньої самодіяльності „Яворина" Краснокутського РБК, танцювальний колектив „Світанок" Мурафського СК та танцювальний колектив „Сузір'я" Маяківського СК, керівники Анна Касяненко, Оксана Хававчук;
Більш детально із програмою можна ознайомитись на сторінці фестивалю.

e-max.it: your social media marketing partner