Харківський колектив бере участь у фестивалі "Ніч на Івана Купала" в Ізраїлі | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Харківський колектив бере участь у фестивалі "Ніч на Івана Купала" в Ізраїлі


divaЛауреат міжнародних конкурсів квартет "Діва" обласного центру культури і мистецтва бере участь у Другому Ізраїльському фестивалі української культури "Ніч на Івана Купала", який відкривається увечері 12 липня 2012 року в місті Реховот в престижному залі "Вікс" Інституту ім. Вайцмана. Наш жіночий колектив представить живий спів і гру на унікальних музичних інструментах.
Нагадаємо, що жіночий квартет «Діва» був заснований у 2002 році. Очолює колектив солістка ансамблю народної музики «Ярмарок» Галина Гейко. Звучання традиційних українських інструментів - бандури, кобзи, скрипки і перкусії разом з високопрофесійним чотириголосний вокалом надає колективу особливі і неповторні фарби. Народна пісня і сучасне звучання поєднують у творчості ансамблю традиції і сучасність. Репертуар колективу складається з авторських обробок і аранжувань Володимира Гейко, а також українських пісень, пісень народів світу, романсів, інструментальних композицій.
Квартет «Дива» - лауреат XII Всеукраїнського фестивалю «Дзвени, бандуро!" (М. Ялта, 2003), лауреат фестивалю «Райдужний світ народних мелодій» (пос. Комсомольський Харківської області, 2004, 2005, 2007 рр..) Колектив активно бере участь в культурних акціях м. Харкова та області.

Israel-Ukraina

Сховати сніг