КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar 2023
kobzar metod
 
LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Щоб етнофестиваль «Печенізьке поле» був і цікавим, і безпечним, до нього готувалися півроку

e-mail Друк

ЭМБЛЕМА2012

На місце проведення етнофестивалю «Печенізьке поле» з сьогоднішнього дня заїхала інженерно-технічна група. Це кілька десятків людей, які будуть фактично жити там до 15 вересня, щоб грунтовно підготувати всю технічну частину і художнє оформлення фестивальних майданчиків. Це завершальна стадія підготовки до фестивалю, але цьому передувала піврічна копітка робота. Про те, що потрібно було зробити, щоб такий масовий захід був і цікавим, і безпечним, розповів на прес-конференції начальник обласного управління культури і туризму Дмитро Кузнєцов.

«Завдання етнофестивалю «Печенізьке поле» - з одного боку, збереження нематеріальної культурної спадщини, народних традицій, але з іншого - це місце відпочинку тисяч людей. Тому «Печенізьке поле» - це дуже складний механізм, підготовкою якого ми займалися протягом півроку, - підкреслив начальник обласного управління культури і туризму Дмитро Кузнєцов. - За цей час ми провели кілька виїзних нарад з представниками творчого складу, художньо-оформлювальна група, організаційно-адміністративна команда. До створення всіх необхідних умов для безпечного і найбільш ефективного відпочинку тисяч людей задіяні і працівники комунального господарства, і МНС, і водолазної служби, пожежні, міліція, ДАІ, служба «швидкої допомоги». Це серйозний інженерно-технічний комплекс. І художня складова в процесі підготовки займає лише четверту частину проведення всього необхідного масиву заходів».

З цього року обов'язковою вимогою підготовки до фестивалю стане організація автопарковки, а також вперше буде влаштована і велопарковка на 40 місць для тих, хто вирішить приїхати на фестиваль на екологічно чистому виді транспорту.

Більш детальна інформація щодо "Печенізького поля" - на сторінці фестивалю.

e-max.it: your social media marketing partner