Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Мінкультури посприяє створенню у Харкові музейно-меморіальної кімнати Олександра Довженка

e-mail Друк


DSC02006Під час перебування у Харкові з нагоди святкування Дня Харківської області 21 вересня 2012 року заступник міністра культури та туризму України Тимофій Кохан відвідав центр культури та мистецтва, розташований на вул. Пушкінській, 62, у особняку, в якому з 1923 по 1926 рр. жив відомий український кінорежисер, письменник Олександр Довженко. Відвідавши кімнату, яку Довженко колись ділив із журналістом, замміністра пообіцяв посприяти створенню тут музейно-меморіального комплексу.

«Особняк на вул. Пушкінській, 62 було побудовано у 1910-х роках купцем Стрекаловим, - повідомила директор центру культури і мистецтва Тетяна Іщенко. – А у 23-26 роках минулого століття у кімнаті під самим дахом на третьому поверсі мешкав Довженко, він ділив кімнату з журналістом. Сюди до них у гості приходили представники творчої інтелігенції, усі сідали на ящики уздовж стіни, і тому цю кімнату жартома називали «меджлісом».

Тимофій Кохан, за фахом режисер кіно та театру, що свого часу працював у кіностудії ім. Довженка, перейнявся ідеєю створити тут музейно-меморіальну кімнату, і пообіцяв посприяти, зокрема, у наданні експонатів для укомплектування майбутнього комплексу.

Ознайомившись із діяльністю центру культури та мистецтва, замміністра підкреслив, що деякі наробки харківських фахівців можна розповсюджувати серед аналогічних закладів культури у інших регіонах України. Зокрема, сучасні підходи в роботі підрозділів центру, висвітлення культурних подій у мережі інтернет, створення віртуальної карти закладів культури та ін.

Зацікавленість замміністра викликав і розроблений центром культури і мистецтва інвестпроект «Х-film», який нещодавно став переможцем міжнародного конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи» у номінації «Кращий інвестиційний проект кластеру «Культура і туризм».

e-max.it: your social media marketing partner