КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

У перші дні весни красунь на підборах чекають на конкурсний відбір для участі у «Міс Харків-2013»

Міс Харків 2013 1-2 березня відбудеться набір дівчат для участі в конкурсі «Міс Харків-2013». Претенденток чекають у ці дні з 14.00 до 19.00 за адресою: вул. Пушкінська, 62 (Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва). При собі мати: взуття на підборах, 2 фотографії (у роздрукованому вигляді 10х15) і облягаючий одяг.

Відбір учасниць конкурсу проводиться серед дівчат, які відповідають вимогам, що пред'являються до учасниць міжнародних конкурсів краси. Претендентка повинна бути не заміжня (і не була заміжня), у віці від 16 до 24 років (на 30 вересня поточного року), не мати дітей, проживати в Харкові. Дівчата молодші 18 років повинні мати письмову згоду батьків (піклувальників) на їх участь в конкурсі. Переважні ростові параметри 170-180 см.

Телефон для довідок та пропозицій до співпраці:
752-77-96, 095-577-24-94, 050-703-0-307, 093-743-1-333

Довідка. Конкурс «Міс Харків» є однією з програм Проекту «Молоді України - сучасні оздоровчі системи, передові інформаційні технології і еталони для наслідування». Звання «Міс Харків» присуджується претендентці, за яку проголосує більшість членів журі фінального туру, яке складають найбільш авторитетні особистості Харкова в галузях мистецтва, культури, науки, оздоровчого спорту, ЗМІ. Критерії, за якими вибирають Міс міста, визначаються відповідно до думки мешканців Харкова з урахуванням існуючих у світі вимог до учасниць конкурсів краси. Переможниці і фіналістки конкурсу «Міс Харків» беруть участь у відкритті великих міських культурних і спортивних заходів, в урочистих прийомах, соціальних і благодійних акціях, представляють Харків на міжнародних фестивалях і конкурсах.