КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

На «Печенізькому полі» збірна Росії влаштувала денне та нічне шоу флайбордистів

e-mail Друк


флайбординг-шоуЗбірна Росії з нового виду спорту флайбордингу влаштувала шоу на воді на етнофестивалі «Печенізьке поле». Трохи завадив синхронності сильний вітер та не дуже тепла погода, але все одно видовище виявилося вражаюче.

флайбординг-шоуФлайборд – у перекладі з англійської, літаюча дошка. Літає вона за допомогою сильних струменів води, що подаються з гідромотоциклу по довгому шлангові. До дошки прикріплені спеціальні буци, у які вбуваються літаючі спортсмени.

Учасники збірної Росії з флайбордингу, що завітали на харківський фестиваль, підіймалися на декілька метрову висоту, оберталися круг себе, крутили неймовірні сальто, пірнали дельфінчиком, У кожному екіпажі дві людини: та, що літає, та водій гідромотоциклу, їх співпраця – це ніби єдиний організм, від вправності кожного залежить результат. Таких пар у нинішньому шоу було 5.

флайбординг-шоуТанці літаючих флайбордистів продовж фестивалю прводилися двічі – вдень, коли можна було добре роздивитися всі деталі, та вночі у поєднанні із світловим лазерним шоу та феєрверком.

Представники збірної Росії з флайбордингу розповіли, що не дивлячись на досить молодий вік цієї команди (хлопці тренуються лише рік), вони вже брали участь у світовому чемпіонаті і увійшли до 10-ки кращих команд світу.

 

Click to open

 

   2013

e-max.it: your social media marketing partner