Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Найсмішнішим коміком фестивалю «Печенізьке поле» - 2013 визнаний Станіслав Чандер

e-mail Друк

DSC 0166

Гран-прі конкурсу гумору «Шельменко вітає», що відбувався в рамках етнофестивалю «Печенізьке поле» -2013, було присуджене Станіславу Чандеру з Нововодолазького району, який дуже кумедно прочитав гуморески В. Насипаного «Листування» та «Господар» М. Шкурепи. Ведучим конкурсу був відомий український артист Богдан Бенюк.

Всього у конкурсі гумору було представлено 32 учасники майже з усіх районів Харківської області віком від 10 років і до 70. Виступали як окремі коміки, так і дуети та цілі колективи.

Гран-прі було присуджено за найбільшу відповідність формату конкурсу, достатню виконавську майстерність та художній рівень творів.

Представники журі зазначили, що найголовніший критерій – наскільки виступ був смішним.

Розсмішити журі та численних глядачів конкурсантам допомагав відомий український артист Богдан Бенюк, що був ведучим цього конкурсу. У ході проведення цього заходу він показав справжній майстер-клас артистичної подачі гумору. Найсмішнішими були саме його репліки та розповіді. Але серед харківських аматорів також були виступи, що викликали сміх.

Перше місце розділили Народний театр «Зеркало+» з Первомайського району, що представив буфонаду «Несе Галя воду», та сахновщанський дует «Базіки» (Раїса Троїцька та Наталія Олексюк), що виступив з мініатюрою В. Симакова «В некотором царстве».

Друге місце також присудили двом учасникам – Наталії Пономарьовій з Шевченківського району, що дуже смішно прочитала монолог «Невеста» Н.Коростельової про наречену, яка так і не відбулася, а також дуету з Красноградщини Марії Петрик та Любові Зиринській, які розсмішили публіку незвичайним виконанням пісні «Лісапет», що отримав найбільше глядацьких симпатій.

Третє місце теж виявилося роздвоєне: Світлана Чулей виконала «Зачепилівську Ганку» Н.Ляхової, а Олена Зозуля з Балаклійщини представила «Козацькі витребеньки» Б.Лобоженко.

e-max.it: your social media marketing partner