Дмитро Островерх з Дергачівського району переміг у «Караоке на майдані» на «Печенізькому полі» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 3 шт. )

Дмитро Островерх з Дергачівського району переміг у «Караоке на майдані» на «Печенізькому полі»


Дмитро ОстроверхБеззаперечним переможцем і володарем телевізору за підсумками конкурсу у телешоу «Караоке на майдані» з Ігорем Кондратюком, яке знімалося 14 вересня на етнофестивалі «Печенізьке поле», став Дмитро Островерх з села Безруки Дергачівського району Харківської області.

Дмитро Островерх працює звукорежисером в районному будинку культури. Правда, він також виступає на сцені як самодіяльний виконавець. Дмитро закінчив Харківську академію культури за спеціальністю «Народний спів», проте своє майбутнє пов'язує, швидше, з особистим розвитком у сфері звукорежисури, написання аранжувань.

Дмитро Островерх«У мене в родині ніхто не співає, - каже Дмитро, - проте з дитинства я мріяв потрапити на «Караоке на майдані». Звичайно, участь у цьому телешоу і хвилююча, і радісна. Рівень цього шоу, безумовно, дуже високий. Було цікаво дивитися, як злагоджено працює ця команда. Те, що я потрапив на цей майданчик в якості виконавця, - це доля. Якось так вийшло, як тільки зазвучала пісня, Ігор Кондратюк каже: «Пісня жіноча, тому першому даємо заспівати її чоловікові», - і відразу підніс мені мікрофон. І потім вибрав мене».

У двох відбіркових турах Дмитро заспівав з репертуару Олександра Сєрова «Я люблю тебе до сліз» і Філіпа Кіркорова «Жорстока любов», а у фіналі він обрав «Смереку», у виконанні якої обійшов фіналіста і джокера.

«Звичайно, сталося це, зокрема, і завдяки підтримці мого колектива з районного будинку культури, а також друзів, що приїхали зі мною на фестиваль» , - каже Дмитро Островерх.
Його виступ і боротьбу з досить сильними конкурентами в телешоу «Караоке на майдані» на «Печенізькому полі » можна буде побачити в ефірі на каналі СТБ 22 вересня.

    2013