КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

У Харкові відбулись урочистості до Дня незалежності України

e-mail Друк

 

DSC 0024 copy

   24 серпня 2015 року до 24-ї річниці незалежності України біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбулось урочисте покладання квітів і концерт.

   У заході взяли участь представники обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, депутати, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, керівники територіальних органів місцевого самоврядування м. Харкова, представники дипломатичних установ. розташованих на території Харківської області, представники об´єднань громадян, засобів масової інформації, представники духовенства області, учнівська та студентська молодь.

  До початку заходу із тематичною програмою виступив зразковий духовий оркестр Солоницівського дитячого клубу «Орлятко» Дергачівського району. В урочистостях і концерті брав участь народний ансамбль народного танцю «Закаблуки» Харківського училища культури, у концерті – дитячий вокальний ансамбль «Проталінка» народного аматорського театру народної пісні «Таліца» Харківського району з піснею «Нова Україна», вокальний дует у складі Наталії Плотник і Катерини Моісеєнко. Диктор і ведучий програми заслужений артист України Євген Плаксін читав вірші про Україну.

  На вшанування пам´яті героїв, які віддали свої життя у боротьбі за свободу і незалежність України, проведена хвилина мовчання.

  По завершенні програми Катерина Моісеєнко виконала пісню Ю.Рибчинського і Н.Петроша «Україна – це ми !»

  Автор сценарію і режисер заходу-Савенко О.В. У підготовці і проведенні  взяли участь заступник директора ООМЦКМ Мякіннікова Л.М., завідувач відділу з культурно-масової роботи Чайка Е.М., працівник адміністративно-господарчого відділу Кравченко І.В.

Фотогалерея:

Click to open

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг