У галереї «Мистецтво Слобожанщини» відкрилася виставка підводної фотографії «О! H2O» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

У галереї «Мистецтво Слобожанщини» відкрилася виставка підводної фотографії «О! H2O»

 DSC 0027

   10 вересня 2015 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулося відкриття II фотовиставки «О! H2O» робіт учнів клубу підводної фотографії й дайвінгу «Дельта» Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

   Автори представлених робіт – вихованці клубу підводної фотографії та дайвінгу «Дельта», молоді й талановиті фотографи. 2015 рік є ювілейним як для клубу «Дельта», так і для Палацу дитячої та юнацької творчості. II виставка «О! Н2О» присвячена 80-річчю Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості та 50-річчю клубу «Дельта». Також у цьому році виповнюється 20 років авторській програмі «Як рибка у воді», за якою маленькі дітки вчаться плавати під водою.

   В експозиції представлені підводні фотографії, зроблені юними дайверами в різних куточках планети. Подолавши страх глибини, дайвери відобразили надзвичайно гарні моменти підводного світу, що і представлені на кращих роботах виставки. Серед них і фотографія переможниці Всесвітнього фестивалю підводних зображень Ксенії Сиромолотової.

DSC 0077   З вітальною промовою виступили директор клубу «Дельта» Кушнір Володимир Абрамович, заступник директора Подберезкина Тетяна Євгенівна, завідуюча кафедрою підводних видів спорту Харківської державної академії фізичної культури Пилипко Ольга Олександрівна, а також керівник-методист дитячого клубу підводного фотографування і дайвінгу Азаренко Тетяна Дмитрівна.

   Привітав учасників і гостей виставки вокальний дует Мкртчян Ерік і Анна. Перлиною вечора став виступ талановитого скрипаля Дмитра Удовиченка – лауреата кількох міжнародних конкурсів.

   Виставка триватиме до 26 вересня 2015 року.

   Нагадуємо, що творча зустріч з авторами робіт, представленими на виставці і керівниками дитячого клубу підводної фотографії та дайвінгу «Дельта» відбудеться 23 вересня о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» за адресою пл. Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх.

 

Фотогалерея: