Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Юні автори робіт виставки «О!Н2О» розповіли про секрети підводної фотографії

e-mail Друк

 DSC 0193

   23 вересня 2015 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтва відбулася творча зустріч із авторами робіт, представлених на виставці «О!Н2О» та керівниками дитячого клубу підводної фотографії та дайвінгу «Дельта» Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

   На початку творчої зустрічі усім присутнім був запропонований перегляд короткометражного фільму про діяльність дитячого клубу підводної фотографії та дайвінгу «Дельта». Фільм показав робочі моменти зйомок під водою та розповів про досягнення й перемоги юних підводних фотографів з клубу «Дельта» на міжнародних виставках і конкурсах.

   Дитячий клуб підводної фотографії та дайвінгу «Дельта» – унікальне місце, де малечу навчають плавати, фотографувати та трансформувати свою допитливість у вражаючі фотографії глибин морів, річок та басейнів. Керівники клубу використовують будь-яку можливість відправитися із своїми підопічними у експедицію «на відкриту воду», як вони виражаються на своєму професійному сленгу, тобто приїхати на річку чи море і фотографувати притаманну їм підводні флору й фауну. Цього літа вихованці клубу «Дельта» подорожували «на відкриту воду» до річки Ворскла. Деякі з фотографій, представлених на виставці, були відзняті саме там. При клубі «Дельта» працює також школа дайвінгу для підлітків та дорослих, що акредитована у всесвітній асоціації дайвінгу.

   Учасники дитячого клубу підводної фотографії та дайвінгу «Дельта», на чолі з однією з керівників клубу Азаренко Тетяною Дмитрівною, у відповідь на запитання про джерела натхнення розповіли, що ніхто з них не має стовідсоткового рецепту як придумати та відзняти вдалий кадр. Зйомка у водному середовищі має певні особливості з точки зору передачі кольору, розташування джерел освітлення й навичок самого фотографа втримуватися під водою необхідний час й фотографувати. Багато з авторів визнали, що найскладніше для них під час підводної зйомки – утримання рівноваги під водою. А найкреативніші ідеї для зйомок, як нам розповіли юні фотолюбителі, з’являються в екстремальних й стресових умовах – наприклад, вранці перед початком конкурсних змагань.

   Багато з представлених на нашій виставці робіт належать авторам, що вже ставали лауреатами міжнародних конкурсів та виставок підводної фотографії. Справа у тому, зазначила Тетяна Азаренко, що технічна недосконалість фотоапаратів, які клуб «Дельта» має змогу використовувати у своїй роботі компенсується дитячою винахідливістю учасників клубу. Саме за креативність журі міжнародних конкурсів високо оцінюють роботи підводних фотографів з клубу «Дельта».

   Зустріч пройшла у теплій атмосфері та зібрала давніх шанувальників творчості дитячого клубу підводної фотографії та дайвінгу «Дельта».

Фотогалерея:

e-max.it: your social media marketing partner