КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

У саду ім.Т.Г.Шевченка пройшла четверта «Сушка» від відділу галерея «Мистецтво Слобожанщини» ООМЦКМ

e-mail Друк

 DSC 0100

   26 вересня 2015 року у саду імені Т.Г. Шевченка пройшла акція з обміну фотографіями «Сушка», що вже у четвертий раз у Харкові була організована відділом галерея «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.

   Вереснева субота, на яку випало проведення акції, видалася напрочуд теплою, сонячною й насиченою загальноміськими культурно-розважальними й офіційними подіями: паралельно акції «Сушка» у саду імені Т.Г. Шевченка проходив міський пікнік, а на площі Свободи приймали присягу поліцейські нової патрульної служби. Тому у центрі міста було багато людей у хорошому настрої, які не оминули відвідати акцію «Сушка» у якості глядачів й учасників.

DSC 0021   Акцію «Сушка» придумали та уперше її реалізували у Санкт-Петербурзі Андрій Кеззін й Ольга Луветау у 2010 році. Концепція акції з обміну фотографіями «Сушка» заснована на ідеї відкритої щирої комунікації, де виставлення та обмін фотографіями є приводом для розмови, знайомства за спільними інтересами, можливістю розповісти про себе та своє бачення світу через фотографічні роботи. Вільний формат акції передбачає проведення «Сушки» на свіжому повітрі поза стінами музею чи галереї. А відсутність необхідності у рамках для фото та відкритість для фотографів будь-якої кваліфікації руйнують кордони та відкидають умовності між людьми, лишаючи єдину важливу основу для істинної відкритої комунікації, – пристрасть до пізнання прекрасного у світі.

   За попередні роки проведення, «Сушка» полюбилася харків’янам й кожного року збирає все більше учасників та відвідувачів. В четвертій харківській «Сушці», і це вже стало традицією, прийняли участь представники Харківського фотоклубу. Акція з обміну фотографіями «Сушка» викликала жвавий інтерес у журналістів-початківців, які тільки навчаються цій професії. Вони узяли інтерв’ю в учасників й організаторів акції.

   Для участі в акції учасники принесли багато дуже різноманітних за сюжетом, форматом, рівнем виконання, емоційним й концептуальним навантаженням фоторобіт: хтось знімав на професійну камеру у студії моделей, що позували, а DSC 0119хтось – на телефон для інстаграму урбаністичні краєвиди Харкова. Проте, і це не дивує, найпопулярнішими фотографіями, що були заброньовані у першу чергу, стали ті, на яких моделями були домашні улюбленці – котики й собачки. Мабуть, ніхто не може втриматися від посмішки дивлячись на маленьке кошеня чи щеня, особливо у жанрі портретного фото!

   Акція з обміну фотографіями «Сушка» стала справжнім святом позитиву життєрадісності й відкритості світу як для учасників і відвідувачів, так і для усіх, хто був задіяний в організації заходу – співробітників Обласного центру культури і мистецтва відділу галерея «Мистецтво Слобожанщини» та членів Харківського фотоклубу.

Фотогалерея:

Click to open

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг