Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

У м. Первомайський пройшов ХХ ювілейний регіональний конкурс "Золота осінь"

e-mail Друк

zolota osin copy copy

   2-4 жовтня 2015 року у приміщенні Міського Палацу культури «Хімік» м. Первомайський Харківської області відбувся ХХ ювілейний регіональний конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь – 2015», який щорічно проводиться з метою популяризації найкращої пісенної творчості минулих років, виявлення талановитих аматорів, підвищення їх виконавської майстерності, для закріплення творчих стосунків районів областей України та країн ближнього зарубіжжя.

   Традиційно організаторами цього заходу стали комунальна установа «Міський Палац культури "Хімік"», відділ культури і туризму виконкому Первомайської міської ради при підтримці Первомайської міської ради, Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Харківського обласного організаційного–методичного центру культури і мистецтва.

   Виступи виконавців солістів проводилися за двома віковими категоріями:

−       1 категорія – від 15 до 21 року включно;

−       2 категорія – від 22 років і старше.

   Дуети, тріо, ансамблі приймають участь в конкурсі в одній категорії від 15 років і старше.

   У ХХ конкурсі прийняло участь 13 конкурсантів–солістів та 9 колективів – це дуети, ансамблі з 12 районів та 4-х міст Харківської області; всього було зареєстровано 44 конкурсанта.

   До складу професійного журі увійшли:

1. Откидач Володимир Миколайович – голова журі, професор кафедри духових та естрадних інструментів Харківської державної академії культури, доктор мистецтвознавства;

2. Цицирєв Віктор Миколайович – заступник голови журі, заслужений артист України, доцент ХДАК, голова спілки колективів та майстрів російської народної творчості;

3. Кобзєв Сергій Сергійович – член журі, викладач вищої категорії, методист, голова циклової комісії хорових дисциплін Харківського училища культури;

4. Гейко Галина Василівна – член журі, керівник вокально-інструментального квартету «Діва», солістка ансамблю народної музики «Ярмарок», лауреат міжнародних, всеукраїнських конкурсів і фестивалів, провідний методист відділу з методичної роботи Харківського обласного організаційно−методичного центру культури і мистецтва;

5. Олефір Андрій Миколайович – член журі, начальник відділу організації дозвілля та творчості молоді Харківського обласного центру молоді;

6. Ткаченко Ірина Гориславівна – секретар журі, секретар ПК «Хімік».

В номінації призи отримали:

1. Надія конкурсу – вокальний колектив «Гармонія» (керівник Титаренко Анжеліка Геннадіївна), м. Куп’янськ.

2. За краще створення художнього образу – Богдана Войтенко, Валківський район.

3. За краще виконання української пісні – вокальний ансамбль «Кольори» (керівник Татарченко Аліса Валентинівна), Близнюківський район.

4. Приз глядацьких симпатій – дует «ParaDis» (керівник Шаламова Валентина Миколаївна), Первомайський район.

   В 1-й віковій  категорії:

−       1 місце – Анастасія Крушеницька, м. Первомайський;

−       2 місце – Альона Андрєєвська, м. Харків;

−       3 місце – Микола Ватула, м. Ізюм.

   В 2-й віковій категорії:

−       1 місце розділили – Вікторія Ткаченко, Ізюмський район і Андрій Антонов, Балаклійський район;

−       2 місце – Максим Кондратьєв, м. Ізюм;

−       3 місце – ні кому не присуджено.

   Серед дуетів та ансамблів:

−       1 місце – народний театр естрадної пісні «Сім нот» (керівник Окомельченко Оксана Миколаївна) Балаклійського районного Будинку культури, Балаклійський район;

−       2 місце – дует «VIVA» (керівник Виборнова Галина Олександрівна), Ізюмський район;

−       3 місце – вокальний ансамбль «Лілея» (керівник Шаламова Валентина Миколаївна) Лозівський район.

   Гран–прі журі присудило вокальному ансамблю «СмайлS» (керівник Іваненко Маргарита Олександрівна) Дергачівського районного Будинку культури.

   До участі у Гала-концерті були запрошені два творчі колективи Міського Палацу культури «Хімік» хореографічного жанру: зразковий ансамбль танцю «Карусель» (керівник Андрєєва Ірина Михайлівна) та ансамбль східного танцю (керівник Супрун Юлія Анатоліївна). Чудовим подарунком для усіх присутніх у концертній залі стали виступи талановитих артистів естрадного колективу «Шоу-театр Xcluzity» під керівництвом Карпенко Олексія Олеговича Пісочинського Будинку культури Харківського району. У рамках конкурсу проводився вечір «Коло друзів». Усі учасники конкурсу «Золота осінь» були нагороджені пам’ятними медалями конкурсу.

e-max.it: your social media marketing partner