КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar 2023
kobzar metod
 
LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

В Центрі культури і мистецтва пройшов вечір романсу

e-mail Друк

 DSC 0003

   8 жовтня 2015 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбувся вечір романсу «Романс – душі моєї самозабуття».

   Цього вечора виступали і вже знайомі глядачам професійні виконавці, і ті, хто тільки розпочинає свій творчий шлях, але не менш талановиті, учні класу викладача Харківської музичної школи № 10, Лариси Давидович.

   Українські та російські романси, сучасні ліричні пісні пролунали у виконанні Галини Гейко, Катерини Усик, Андрія Сидоренка, Лаури Геворкян, Сергія Целковського, Антона Кузнєцова та Антоніни Михальчук під акомпанемент Тетяни Цимбалюк.

   Завдяки по-справжньому душевному виконанню пісень-романсів нашими виконавцями, які змогли переконливо поєднати високу культуру та створити синтез поезії та музики, глядачі мали можливість відчути щиру любов А. Рубінштейна, тривогу й сум М. Лисенка, палке кохання О. Даргомижського, повернутися на стежки щасливого чи втраченого кохання П. Чайковського й пригадати, що є такі цінності, якими не можна нехтувати. Втілення в життя ідеї проведення вечора романсу дозволило і справжнім шанувальникам, і тим, хто тільки долучився до лав поціновувачів ліричної пісні поринути з головою у цей жанр музично-поетичного мистецтва, який розкриває внутрішній світ людини, її інтимні почуття, думки та настрої.

   Перлиною вечора став виступ дуету молодят Катерини Усик та Андрія Сидоренко із знайомою всім піснею «Черемшина», якою додали романтичного та ліричного настрою усім присутнім. Після виступу новостворену сімейну пару від імені усіх працівників Центру привітав Олександр Іванович Кіпран, заступник директора Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.

   Усі учасники концерту подарували присутнім багато теплих, приємних вражень. Щиро сподіваємось, що такі чарівні співочі вечори, ставши традиційними, будуть і надалі супроводжувати нас.

Фотогалерея:

Click to open

e-max.it: your social media marketing partner