Центр культури і мистецтва провів заходи до Дня Гідності та Свободи | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Центр культури і мистецтва провів заходи до Дня Гідності та Свободи

 DSC 0008

На виконання наказу Президента України від 09.11.2015 року № 633/ 2015 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи» та згідно з планом заходів з підготовки та відзначення у Харківській області Дня Гідності та Свободи від 17.11.2015 року № 01-25/8433, затвердженим Головою Харківської обласної державної адміністрації, було підготовлено і проведено два заходи.

20 листопада 2015 року у виставковій залі Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва проведено культурно-мистецький захід «Гідність та Свобода – скарб українського народу!», присвячений Дню Гідності та Свободи.

Розпочався захід з показу відео фрагментів подій Революції Гідності та разом із Євромайданом усі присутні виконали гімн України. Гостей заходу − студентів Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка і медичного коледжу № 1, привітали начальник управління культури Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Н. А. Плотнік та директор Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, заслужена артистка України Л. Г. Омельченко.

DSC 0029У тематичній концертній програмі взяли участь студенти Харківського училища культури: ансамбль скрипалів (керівник В. Шляхов), чоловічий ансамбль «Суголосся» (керівник С. Сватковський); студенти Харківського музичного училища ім. Б. Лятошинського: камерний хор (керівник Г. Савел´єва), український кавер-гурт  «GATHERING FANTASY» (керівник Л. Мандзюк), солістка О. Кузьминова; ансамбль дитячої пісні «Брава» Палацу студентів НТУ «ХПІ» (керівник А. Апарін), а також солісти: М. Богачов – учень дитячої музичної школи № 15 ім. В. А. Моцарта, Л. Костюкова – учасниця вокальної студії Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, О. Полєжака – солістка військового оркестру Національної академії Національної гвардії України, заслужені артистки України: О. Шишкіна та В. Осипенко.

Читці − ведучі програми, провідний методист Центру О. Осадча та провідний редактор Центру С. Литовченко, виконали літературно–музичну композицію із супроводом відео про події революції Гідності.

21 листопада 2015 року біля пам’ятника Т. Г. Шевченку проведено урочисте покладання квітів з нагоди Дня Гідності та Свободи.

З колонок радіо підсилення звучала тематична музика. З обох сторін пам’ятника стояли хлопці в національних костюмах з державними прапорами. За пам’ятником, по обидва боки стояли курсанти та громадськість з державними DSC 0043прапорами. Програма заходу розпочалась виступом хору Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю (художній керівник народний артист України Борис Колногузенко, хормейстер Роман Пасєка) піснею про Україну, а потім, разом із усіма присутніми, Гімном України. Ведучий програми довів присутнім мету цього зібрання, назвав імена велетнів сили духу − видатних українців. Перед зібранням з концертними номерами виступили: учасник знаменних подій, харківський трубач К. Олійник та бойовий офіцер О. Дзига.

DSC 0046Усі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Квіти пошани до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченку покладали: голова Харківської обласної державної адміністрації І. Л. Райнін, учасники АТО, волонтери, представники обласної та міської рад, облдержадміністрації, керівники територіальних органів Міністерств і відомств України в Харківській області, представники дипломатичних установ, об,єднань громадян, засобів масової інформації, представники духовенства, учнівська та студентська молодь.

Автор сценаріїв і режисер програм – головний режисер ООМЦКМ, заслужений діяч мистецтв України, член правління ХОО Національної спілки журналістів України, Олександр Савенко.

 

Фотогалерея: