Музично-поетичний вечір Лариси Французової та Ірини Барабаш (гітара) "Притязаниями над..." | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Музично-поетичний вечір Лариси Французової та Ірини Барабаш (гітара) "Притязаниями над..."

 DSC 0111

15 січня 2016 року в галереї "Мистецтво Слобожанщини" Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбувся музично-поетичний вечір Лариси Французової та Ірини Барабаш (гітара) "Притязаниями над..."

На вечорі Лариса Французова читала як свої вірші, так і вірші Марини Цвєтаєвої та Аліни Косенко. У виконанні Ірини Барабаш звучали авторські пісні, пісні Булата Окуджави і пісня на музику Юрія Черкашина.

Лариса Французова. Народилася 2 травня 1971 року в Коктебелі. Закінчила Харківський державний інститут культури за спеціальністю «бібліотекар-бібліограф». Літературною діяльністю стала займатися з 2006 року, з моменту проведення творчих вечорів. Випустила шість поетичних збірок: «Колиска любові − Коктебель», 2006 р, «Благо дарую!», 2007 р, «Стара фотографія», 2007 р, «За п'ять хвилин до виходу», 2009 р, «Гороскоп у віршах», 2010 р, «Намиста Ахматової», 2010 р. Вірші видаються в періодичній пресі (газети «Літературний Крим», «Православна Харківщіна», «Велика Феодосія», «Кафа», «Харьковские известия», літературні журнали «Чорне море», «Ковчег Крим», літературно-художній альманах «Міст»). А також звучать в репертуарі багатьох авторів-виконавців. Тематика: духовна, життєва, любовна лірика. З 5 листопада 2008 року − член клубу співаної поезії ім. Ю. Візбора.

Барабаш Ірина. Автор-виконавець бардівської пісні, народилася 8 жовтня 1970 року в м Харкові. Закінчила Харківське медичне училище № 2, медсестра. Має незакінчену музичну освіту. Грає на шестиструнній гітарі. Перша пісня "Дитячий будинок" (вперше виконана в 1990 р. на Сумському фестивалі авторської пісні). Пише в основному на свої вірші, а також написані дві пісні на вірші харківських поетів Марка Богославського та Івана Ютіна. Лауреат конкурсів авторської пісні в Сумах, Ялті, Києві, Курську, Сергієвому Посаді, Старому Осколі, Запоріжжі, Воронежі, Санкт-Петербурзі, Харкові. Були відзначені пісні "Не клич мене в тумані", "Відпущу біду", "Золота рибка". Брала участь у журі Запорізького фестивалю. Член КСП Харківського державного університету (до 1990 р), з 1990 р. − Клубу пісенної поезії імені Ю. Візбора. Неодноразово співпрацювала з радіо, телебаченням. Вийшли два аудіо альбоми, другий – у 2008 році під назвою "Я восени дихати вчу».

Вечір дуету виявився дебютом, але професіоналізм учасниць давав відчуття цілісності.

По закінченню гості подякували Ларисі та Ірині за подаровані хвилини тепла і любові.

Наша адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

Фотогалерея:

Сховати сніг