Підсумкова виставка фотографів Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» − «FOCUSники» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Підсумкова виставка фотографів Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» − «FOCUSники»

 DSC 0071

21 січня 2016 року у галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відкрилася дев'ята підсумкова виставка фотографів Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» − «FOCUSники».

Клуб був заснований в 2006 році. Наприкінці кожного року підводяться підсумки творчої роботи клубу. На цій виставці представлений підсумок роботи за 2015 рік. Це 116 фотографій 16-ти авторів.

Виставка відобразила весь спектр напрямів і жанрів сучасного фотомистецтва, традиційно представлених в нашому місті, який має дуже давні і славні традиції фотосправи та фотомистецтва; продемонструвала рівень майстерності любителів фотографії, захоплених реалізацією візуальної структури зображення, маніпуляціями реальністю і її інтерпретаціями; показала фотографію як засіб індивідуального самовираження на контрасті об'єктивності та індивідуальності.

Зі вступним словом виступив почесний член фотоклубу Олексій Самойленко, привітавши з хорошою роботою всіх учасників підсумкової виставки. Далі слово надали фотохудожнику Тетяні Юрченко, що прийшла в клуб тільки в минулому 2015 році. Відкрив виставку директор Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» − «FOCUSники» Борис Близнюк.

Був присутній на відкритті виставки і найстаріший член фотоклубу Жебраков Михайло Володимирович, який пропрацював 45 років конструктором фотоапаратів на харківському заводі ФЕД.

На виставці представлені автори: Валерій Голоха, Олександра Шишлакова, Андрій Пшеничний, Андрій Шуба, Борис Овчаренко, Євген Брезицький, Ірина Деркач, Олексій Сухоребрий, Тетяна Бутвіна, Микола Довбиш, Костянтин Костін, Людмила Санжаревська, Тетяна Юрченко, Катерина Тор, Вікторія Стремовська і Євгенія Шабалтас.

Після виступів прозвучав музичний подарунок Харківської спеціалізованої школи № 133 «Ліцей мистецтв». Учениці викладача Олесі Цибух: Прокоф'єва Лоліта і Панасенко Олександра (синтезатор) виконали А.Вівальді «Зима. Грудень» і попурі на тему українських мелодій.

Нагадуємо, що під час роботи виставки відбудеться низка культурологічних заходів:

27 січня о 17:00 − лекція з культурології з циклу лекцій «Символізм священних текстів» Наталії Валеріївни Шелкової. Тема: «Стародавній Єгипет як колиска сакрального символізму».

2 лютого о 17:00 − лекція з циклу лекцій «Україна невідома». Тема: «Таємниця Григорія Сковороди». Лектор Андрій Козка.

3 лютого о 17.00 − лекція з мистецтвознавства з циклу лекцій «Простір і час українського мистецтва (XIX - ХХ ст.)». Тема: «Художній процес в Україні 1960-1980-х років. Частина 2: Дозволене мистецтво». Лектор − мистецтвознавець Пухарев Вікентій.

4 лютого о 17:00 − творча зустріч з авторами дев'ятої підсумкової виставки фотографів Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» − «FOCUSники».

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

Фотогалерея: