КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

У галереї «Мистецтво Слобожанщини» відбулася зустріч з авторами виставки «FOCUSники».

DSC 01054 лютого - у галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва пройшла творча зустріч з авторами дев'ятої підсумкової виставки фотографів обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники». 

Обласна громадська організація «Харківський фотоклуб» «FOCUSники» - це організація, що об'єднала людей, закоханих у фотографію. Людей різного віку, з різним фотографічним досвідом, різними смаками і жанровими уподобаннями. Він був заснований в 2006 році, і по завершенню кожного року підводяться підсумки творчого клубного життя. Підсумки 2015 року представлені на цій виставці.

Завідуюча галереї «Мистецтво Слобожанщини» Віра Лагутіна представила гостям всіх учасників дев'ятої підсумкової виставки та вручила сертифікати про участь авторам фотографій. Це: Валерій Голоха, Олександра Шішлакова, Андрій Пшеничний, Андрій Шуба, Борис Овчаренко, Євген Брезицький, Ірина Деркач, Олексій Сухоребрий, Тетяна Бутвіна, Микола Довбиш, Костянтин Костін, Людмила Санжаревська, Тетяна Юрченко, Катерина Тор, Вікторія Стремовська, Євгенія Шабалтас, Валентин Чурсін, Борис Близнюк.

Всім присутнім було представлено слайд-шоу «Життя фотоклубу-2015» Ірини Деркач.

Далі кожен з учасників розповів про те, в якому жанрі він працює, які тонкощі присутні у виконанні того чи іншого жанру, про нові можливості фототехніки. Автори розповідали про свій прихід «в фотографію», про свої відчуття і переживання під час зйомки.

Із заключним словом виступив директор фотоклубу Борис Близнюк і Тетяна Юрченко прочитала свої вірші на тему виставки.

DSC 0053«Харківський фотоклуб» - це спілкування фотографів, організація і проведення майстер-класів та творчих зустрічей, школа і професійне зростання, спільні виїзні фотосесії, допомога в організації фотовиставок, проведення фотоконкурсів, взаємодія з іншими фотоклубами України та зарубіжжя.

Відео зустрічі: https://www.youtube.com/watch?v=3SPX_w_fWjM

Наша адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

Викл. сніг