КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar 2023
kobzar metod
 
LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

«Слава Україні! Слава Героям!»

e-mail Друк

 DSC 0103

Пам’яті Героїв Небесної Сотні, полеглих за Перемогу Революції гідності, пам’яті загиблих за свободу і незалежність України було присвячено концерт-реквієм «Слава Україні! Слава Героям!», що відбувся у приміщенні КЗ «ООМЦКМ» 25-го лютого цього року.

Атмосферу Майдану на концерті-реквіємі відтворили документальні відеокадри та вірші і твори у виконанні читців, співаків, музикантів. Спеціально для цього концерту фахівці і аматори сцени підготували нові концертні номери.

Розпочато захід  дзвонами і  піснею-реквіємом «Пливе кача» у виконанні заслуженої артистки України Вікторії Осипенко.  Далі звучали слова пісні «Мамо, не плач. Я повернусь весною...» у виконанні Катерини Моісєєнко,  читецький театр у складі студентів Харківського училища культури Марії Омельченко та Євгенія Шарого представив міні виставу «Кохання на Майдані». У програмі концерту також  брали участь: Олеся Кузьминова, студентка Харківського музичного училища, Ліза Костюкова, солістка вокальної студії «TriOli» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, Анна Міхайличенко, солістка  ансамблю танцю «МРІЯ» Палацу культури  Червонозаводського району, вокальний ансамбль «Зоряночка»  Центру культури  Київського району і 9-річний соліст цього колективу Данііл Лєрмонтов, виконавці Обласного центру культури і мистецтва Галина Гейко і Володимир Гейко, заслужена артистка України Олена Шишкіна, ведуча концерту – завідувач відділу з культурно-масової роботи Олена Осадча. На завершення програми усі учасники концерту виконали Гімн України разом із присутніми глядачами.

Автор сценарію та режисер-постановник цього дійства –  заслужений діяч мистецтв України Олександр Савенко.

e-max.it: your social media marketing partner