Презентація нової книги української письменниці і майстрині Олени Хітушко «Тётки та тітки» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Презентація нової книги української письменниці і майстрині Олени Хітушко «Тётки та тітки»

DSC 0143 10 березня - у галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулася презентація нової книги української письменниці і майстрині Олени Хітушко «Тётки та тітки»

Олена Хітушко представила до нашої уваги нову збірку про тіток «Тётки та тітки». Подвійна назва виникла тому, що книжка – ця двомовна, двоваріантна. Вірші написані російською та українською мовами, а об’єднує їх одна тема, де присутні дотепні, впевнені в собі, веселі та кумедні тітки. Ця ідея, звісно, не нова, а тема особливо доречна тут, на Слобожанщині, а точніше – на рідній Харківщині української письменниці і майстрині Олени Хітушко.

«Кілька років тому моя подруга, Олена Хітушко, прислала мені з-за океану смішний віршик ... Дотепний до чортиків. І цікавий - одним словом, справжня поезія справжнього життя. Адже правда, тітки різні бувають. Так що я маю честь бути трошки повитухою ... в сенсі, тіткою. З тих пір «дітки» у Оленки - одна інший красивіше. Бувають же такі тітки поетичні.»

Ольга Штейнберг,

штат Північна Кароліна, США.

Присутні приємно провели час і отримали задоволення в теплій дружній обстановці і отримали задоволення, слухаючи вірші і прозу Олени Хітушко, а також музичний супровід (гру на балалайці) її сина Костянтина Хітушко.

Наша адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

Фотогалерея: