Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Чернобыль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

kanantin

A+ R A-
Рейтинг статті:

Виступи дослідників свого роду

e-mail Друк

 

І знову в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбувся захід в рамках історико-культурного проекту «РОДОВІД».

17 березня 2016 року було влаштоване справжнє свято для бажаючих дізнатись про те, як і з чого саме починати дослідження свого родоводу. Перед аудиторією виступили дослідники, які своїми силами здійснювали пошуки інформації про своїх предків в архівах, інших містах та селах, з розповідей близьких та далеких родичів. Наприклад, як дослідити свій рід, якщо немає жодної ревізької казки, жодної метрики, жодного сповідального розпису?

Розпочався захід виступом дослідника з м. Києва Олександра Краковського, який представив своє родинне дерево, одним із відгалужень якого є рід відомого архітектора Шольца. Доповідач розповів про свої дослідження та шляхи пошуку інформації. Також дав рекомендації з чого варто розпочати свої розшуки та які прийоми та засоби використовувати для більш інформативного та повного дослідження. На його думку починати треба з опитування родичів та поїздки на місце проживання предків, з походу до місцевого краєзнавчого музею та архіву, спілкування з місцевими краєзнавцями та істориками. Головною метою своєї участі у нашому проекті О.Краковський назвав руйнування стереотипу про те, що самому докладне дослідження зробити неможливо, треба неодмінно наймати фахівців. Дослідник стверджує, що все можливо, якщо докладати зусиль і не здаватися!

Продовжили цикл надзвичайно пізнавальних та інформативних презентацій дослідники своїх родів Наталія Акімова та Аліна Ютіна. Звучали вірші, романси у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Валентини Шаровської, надзвичайно цікаві розповіді про роди Толбатовських-Толбатових, Колосових-Ліпських. Відвідувачі побачили якими можуть бути кінцеві результати родинних досліджень – у вигляді неймовірно красивої книги або чудового малюнку сімейного дерева із фотографіями членів родини. 2

Таким чином, ті хто відвідав захід мали змогу прослухати цікаві історії та легенди, поринути в історичне минуле, відчути теплу атмосферу мистецтва, а також дізнатись багато пізнавального та корисного для своєї подальшої генеалогічної діяльності.

 

 

 

e-max.it: your social media marketing partner