Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Церемонія нагородження переможців конкурсу «РОДОВІД»

e-mail Друк

 DSC 0069 copy copy

1 квітня в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та переможців конкурсу дослідницьких робіт для дітей та молоді «ІСТОРІЯ МОЄЇ СІМ'Ї» та урочисте закриття першої в Україні генеалогічної виставки «ДЕРЕВО РОДУ».

Урочисте закриття історико-культурного проекту «РОДОВІД» розпочалось із музичного подарунку віртуоза гри на баяні Володимира Гейко, який запальними мелодіями налаштував усіх присутніх на позитивний, святковий емоційний настрій. Також, на присутніх чекав сюрприз – на величезному екрані транслювались всі конкурсні роботи номінації «Фотографія на пам'ять» та фрагменти усіх історико-культурних заходів, проведених в рамках генеалогічної виставки «Дерево роду».

Під час заходу відбулось нагородження учасників конкурсу дослідницьких робіт «Історія моєї сім'ї» для дітей та молоді в номінації «Фотографія на пам'ять». Всі учасники отримали дипломи за участь у конкурсі та пам’ятні подарунки – книги відомого колекціонера і краєзнавця Ростислава Рибальченко «Impression». Загалом у конкурсі взяли участь близько 130 дослідницьких робіт учнів освітніх установ загальної, середньої спеціальної та позашкільної освіти м. Харкова та Харківської області у віці 12-18 років.

Журі визначило переможців та лауреатів в номінаціях конкурсу і нагородило їх дипломами та цінними подарунками (цифровий фотоапарат, планшет, грошові призи, скрапбуки).

В номінації «ФОТОГРАФІЯ НА ПАМ'ЯТЬ» диплом лауреата отримали Ольга Толстая, Софія Ратникова та Валерія Снопкова. Дипломом переможця у цій номінації нагороджено Олексія Першина.

В номінації «КРАЩИЙ СІМЕЙНИЙ АРХІВ» диплом лауреата отримали Валерія Величко та Артем Білоус, а дипломом переможця нагороджено Володимира Наконечного.

В номінації «СІМЕЙНИЙ ЛІТОПИС» диплом лауреата отримала Юліанна Коваль, а дипломом переможця конкурсу у цій номінації нагороджено Любов Нетудихатку.

По закінченню церемонії присутні подякували організаторам, відзначивши професійний рівень заходів та побажавши стати історико-культурному проекту «РОДОВІД» щорічним.

                                                         

 

e-max.it: your social media marketing partner