КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


afisha 00
 
Sunny art fest
 
kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Творча зустріч з автором виставки графіки І. Чеботовим «Графічний живопис»

e-mail Друк

DSC 0350 5 травня - в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулася творча зустріч з автором персональної виставки графіки Чеботовим Ігорем «Графічний живопис».

На зустрічі з глядачами Ігор Чеботов розповів про своїх учителів, про співпрацю і взаєморозуміння між учителем і учнем. Саме це він відчував на заняттях у Євгена Павловича Єгорова: на скільки ретельно продумував педагог постановки і на скільки уважний був до роботи студентів. Автор виставки розповів про свій перший верстат, який він сам спорудив і вже через роки зміг купити собі інший професійний.

Відвідувачі ознайомилися з роботами Ігоря Чеботова, виконаними за останні два роки. Сфера художніх інтересів автора персональної виставки графіки Чеботова Ігоря «Графічна живопис» досить широка, він активно займається олійним живописом, аквареллю, пастеллю, друкованої графікою, а також розписами, вітражами. Знає, що  графіка це момент таїнства, а своїм захопленням вважає ліногравюру.

Гості галереї «Мистецтво Слобожанщини» почули від автора про його участь у виставках, про його педагогічну діяльності, про значення професійної підготовки студентів.

У другій половині творчої зустрічі художник зробив майстер-шоу, виконавши пейзаж на вільну тему.

Глядачі змогли не тільки зануритися в чарівний світ пейзажів Ігоря Чеботова, а й зарядитись оптимізмом після спілкування з ним.

Довідка: Ігор Павлович Чеботов народився і виріс в Луганську, там же отримав початкову і середню художню освіту в Луганському державному художньому училищі, відділення живопису. Згодом переїхав до міста Харкова. Закінчив Харківський художньо-промисловий інститут, факультет інтер'єр та обладнання, з 1992 року викладає на кафедрі академічного малюнка. Член Національної спілки художників України з 2000 року. Постійний учасник творчих виставок (більше 40). Сфера художніх інтересів І. Чеботова досить широка - це і олійний живопис, і акварель, і пастель, і друкована графіка, а також розписи та вітражі. Твори Чеботова Ігоря знаходяться в багатьох приватних колекціях України, Росії, Чехії, Канади, Японії та ін.

Наша адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

Фотогалерея:

Click to open

e-max.it: your social media marketing partner