Ювілейний вечір з нагоди 25-річчя творчої діяльності заслуженої артистки України Олени Шишкіної | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Ювілейний вечір з нагоди 25-річчя творчої діяльності заслуженої артистки України Олени Шишкіної

 DSC 0190 copy

12 травня 2016 року на сцені Обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтва відзначила свій ювілей з нагоди 25-річчя творчої діяльності заслужена артистка України Олена Шишкіна.

Своє покликання доцент кафедри українського народного співу  Харківської державної академії культури, заслужена артистка України Олена Анатоліївна Шишкіна бачить в тому, щоб розвивати свій талант, насаджувати добро у душах людських та не забувати свого коріння. Саме тому творчий вечір отримав назву «Чуєш, роде мій...». І дійсно, на сцені були лише рідні та близькі люди – колективи, керівником яких є Олена Анатоліївна: фольклористичний гурт «Лада» Харківської державної академії культури, фольклористичний гурт «Слобожаночка»  Харківського училища культури, вокальний ансамбль «Яворина», вокальний ансамбль недільної школи Свято Покровського храму.

Розпочався концерт піснею «Задостойник Пасхи» у  виконанні зведеного хору, що продемонстрував усю міць та майстерність виконання вихованців Олени Шишкіної. А потім почалась справжня вокальна феєрія, одна за одною лунали відомі та улюблені пісні у майстерному виконанні ювілярки.

Справжнім подарунком став пронизливий та  глибокий номер «Кохання на майдані» у виконанні студентів Харківського училища культури Марії Омельченко та Євгена Шарого (сина співачки), режисером-постановником якого є заслужений діяч мистецтв України Олександр Савенко.

І одразу, не відпускаючи увагу глядачів ні на хвилинку, на сцені ще один номер – ніжна, замрійлива та лірична «Колискова» у виконанні Олени Шишкіної та її донечки Богдани.

Великою та очікуваною родзинкою вечора став виступ тріо «Обереги» у складі заслужених артисток України - Вікторії Осипенко, Людмили Омельченко та Олени Шишкіної. Вони зачарували усіх присутніх своїми піснями, що здавалось проникали у самісіньке серце.

Завершився концерт словами вдячності ювілярки та піснею, що стала уособленням всього вечора: «Чуєш, роде мій»... і судячи з реакції присутніх, було зрозуміло, що весь великий, дружній та співочий рід Олени Анатоліївни Шишкіної дійсно чує та пишається її талантом.

Свято підготував заслужений діяч мистецтв України, член Правління ХОО Національної спілки журналістів України, головний режисер КЗ «ООМЦКМ» Олександр Савенко, ведуча – Олена Осадча.

                                                                                                                      Фотогалерея: