КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

«Парад вишиванок»

e-mail Друк

 ndFBz22J03w copy copy

19 травня 2016 року у сквері біля станції метро Архітектора Бекетова відбувся культурно-мистецький захід «Парад вишиванок».

З 11.00 сквер поступово наповнювався  майстрами декоративно – ужиткового мистецтва, фольклорними колективами, і звісно ж усіма охочими прийняти участь у заході.

Свято виявилось насиченим та різноманітним, наприклад, студенти Харківського художнього училища залюбки пропонували перехожим намалювати будь-що, від українського орнаменту до портрету. Майстри декоративно-ужиткового мистецтва  КЗ «ООМЦК» проводили майстер-класи за різними видами мистецтв. Так, майстер Олена Оглобліна розповідала як саме виготовити ляльку – мотанку, а майстер Олеся Вакуленко пропонувала разом з нею розмалювати величезний розпис на папері, а ось майстер Генадій Костоусов демонстрував різноманітні вироби різьблення по дереву, великим флеш-мобом завершився майстер – клас майстрині Ірини Шегди, що демонструвала плетіння з матушки.

Неподалік від майстрів, на імпровізованій сцені один за одним виступали фольклорні колективи. Пісенний марафон  відкрив ансамбль української народної пісні «Рідна пісня» КЗК «Центр культури Київського району» м. Харків (керівник Наталя Роман), що подарував глядачам гарний настрій та щиру посмішку. Не дозволяючи усім присутнім сумувати, одразу після виступу «Рідної пісні» естафету перейняв фольклорний гурт «Муравський шлях» КЗ «ООМЦКМ» (керівник заслужена артистка України Галина Лук’янець). Артисти не лише співали, а ще й танцювали разом з глядачами, навчаючи простеньким народним танцям, які  споконвіку знали наші дідусі та бабусі. Байдужих на площі не залишилось зовсім, усі з величезною цікавістю виконували нехитрі рухи та щиро посміхались один-одному. На такій веселій ноті до виступу долучилися артисти фольклорного ансамблю «Горлиця» Одноробівського сільського Будинку культури Золочівського району (керівник Марина Кононенко), які з радістю продемонстрували свою вокальну майстерність та з усіма глядачами поводили хороводи.

І не зважаючи на негоду, що таки застала зненацька усіх присутніх,  на площі було сонячно від посмішок глядачів та учасників, яскраво від вишиванок, що майоріли різнобарвними орнаментами рідної України,  та тепло від загальної атмосфери заходу. І тому, можна з впевненістю зазначити, що свято видалось колоритним та цікавим, де кожен глядач знайшов для себе заняття до душі та з користю провів час.

 

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг