Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 3 шт. )

Семінар-практикум для керівників аматорських вокально-хорових колективів.

e-mail Друк

DSC 0042 copy copy copy

19 травня 2016 року на базі Харківського обласного організаційно-методичного центру відбувся обласний семінар-практикум для керівників аматорських вокально-хорових колективів області.

На цьому заході були присутні  керівники вокальних колективів  таких районів: Богодухівський, В.Бурлуцький, Дергачівський, Зачепилівський, Куп’янський,  Лозівський, Нововодолазький,  Сахновщинський, Чугуївський та Харківський.

Відкривав програму семінару виступ завідуючої відділом з методичної роботи КЗ «ООМЦКМ» Акименко Олени Станіславівни, яка привітала присутніх з святами та надала слово провідному методисту відділу з методичної роботи Гейко Галині Василівні.

Наступною виступила заслужена артистка України, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри сольного співу ХНУМ ім. І.П. Котляревського Слепцова Олена Вікторівна. Майстер-клас «Робота над формуванням правильних вокально – технічних знань, умінь та навичок в класичному співі» приємно вразив аудиторію. Олена Вікторівна та  її студенти  сольного співу ХНУМ ім.І.П.Котляревського Устименко Юлія та Ван Пен Чао показали всі прийоми роботи з голосовим апаратом та постановки голосу в класичному співі.

Після невеликої перерви, викладач естрадного співу Харківської школи для підлітків та дорослих Аббасова Наталя Сакитівна провела майстер-клас «Робота над формуванням правильних вокально – технічних знань, умінь та навичок в сучасному естрадному співі». Разом зі своїми ученицями, Альоною Світличною та Катериною Сорочкіною, вони представили та показали прийоми естрадного співу, такі як: хрип, сип, субтон, рик, мелізми та скетч – специфічний вид джазової імпровізації вокалу. Учасники семінару з великим задоволенням слухали лекторів та мали змогу самі спробувати поспівати всі вправи та прийоми вокальної техніки.

Після виступу лекторів учасники районів мали змогу випити кави, поспілкуватися з доповідачами та почути відповіді на свої запитання.

                                                                                                        Фотогалерея:

                 

             

e-max.it: your social media marketing partner