Відкриття персональної виставки народного мистецтва Альони Кічкіної «Мальовничо!» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Відкриття персональної виставки народного мистецтва Альони Кічкіної «Мальовничо!»

 DSC 0442 copy

14 липня  в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відкрилась персональна виставка народного мистецтва Альони Кічкіної «Мальовничо!».

Виставку відкрив Директор департаменту культури та туризму Харківської облдержадміністрації Яцина Олег Анатолійович, який сказав, що народне мистецтво - це база і джерело, яке надихає на створення чогось нового, i в виставці Альони Кічкіної є щось особливе.

Завідуюча відділом Харківського художнього музею Ірина Миколаївна Сідільова помітила, що кожен раз по-новому прославляє квіти в своїх роботах Альона, викликаючи захоплення і задоволення. Також Ірина Миколаївна відзначила роботи китайської серії  та подякувала Альонi за участь у волонтерських проектах.

Далі виступили журналіст Бабина Тетяна, перший вчитель Альони художник Тамара Вакуленко, художник Наталя Меншова, подруга і майстер декоративно-прикладного мистецтва Людмила Лисунова.

Після урочистої частини прозвучав музичний подарунок. Виступили учні ХСШ № 13 «Ліцей мистецтв»: Новикова Олександра (керівник Євенко Галина Олексіївна) виконала молдавську народну пісню, і у виконанні Курганської Аліси (керівник Биховська ЄвгеніяРафаілівна) та концертмейстера Бац Тетяни Михайлівни прозвучала «Коломийка» Варіковского.

Під час роботи виставки відбудеться ряд культурологічних заходів:

19 липня в 17:00 - Лекція з мистецтвознавства з циклу лекцій «Предмет в мистецтві, взаємодія знаків», тема: «Дзеркала та обманки у живопису». Лектор - мистецтвознавець Коваль О.В.

27 липня о 17:00 - майстер-клас з Петриківського розпису від автора виставки «Мальовничо!» Альони Кічкіної.

3 серпня о 17:00 - Лекція з історії мистецтва з циклу лекцій «Простір і час українського мистецтва (XIX - ХХ ст.)». Тема: «Сучасне мистецтво України. Частина 2 - Нові тенденції кінця 80-х - 90-х років ХХ ст. ". Лектор - мистецтвознавець Пухарев Вікентій.

9 серпня в 17:00 - майстер-клас по жостовському розпису від автора виставки «Мальовничо!» Альони Кічкіної.

11 серпня о 17:00 - творча зустріч з автором персональної виставки народного мистецтва «Мальовничо!» Альони Кічкіної з елементами майстер-шоу з китайського живопису Гохуа.

Вхід вільний! Чекаємо Вас за адресою: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

                                                                                                             Фотогалерея: