Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

На Харківщині відбувся Великий Слобожанський ярмарок.

e-mail Друк

 DSC 0229 copy

24 вересня 2016 року, під час проведення Великого Слобожанського ярмарку, що проходив на території виставкового центру  «Радмір-Експохол», відбувся концерт творчих колективів  і виконавців Харківської області, організований Обласним організаційно – методичним центром культури і мистецтва.

У концерті взяли участь представники усіх 27 районів та 6 міст обласного підпорядкування.  Це  42 творчих колективів, з них  9  із почесними званнями «народний (зразковий) аматорський колектив»,  2 квартети, 5 дуетів, одне тріо, а також  28 солістів. Усього 260  учасників. У програмі було  представлено  82 концертних номери.

Глядачі тепло приймали самодіяльних артистів і не розходились,  протягом п’яти  з лишком годин,  до кінця концерту.   Виступали на ярмарку  кращі  з найкращих представників клубних закладів області:

народний театр естрадної пісні «Сім нот» Балаклійського РБК, народний самодіяльний вокально-естрадний гурт «Антракт» Новоосинівського СБК Куп’янського району, народний вокальний ансамбль «Зоряни» Шевченківського РБК, народний аматорський вокальний колектив «М-стиль» м. Куп’янськ, народний аматорський вокальний колектив «Магія» Дергачівського  РБК, народний аматорський колектив «Мультитрек» Чугуївського РБК, народний аматорський колектив «Талісман» Мурафського СБК Краснокутського району;

фольклорні колективи - фольклорний ансамбль «Берегиня» Чугуївського РБК, фольклорний ансамбль «Берегиня» Рокитненського СБК Нововодолазького району,  фольклорний гурт «Криниця» Печенізького району, фольклорний колектив «Калина» Біляївського СБК Первомайського району; 

вокальні колективи - «Сахновщаночка» РБК і «Водограй» Лигівського СБК  Сахновщинського району,   «Горицвіт» і «Козацька громада» Будинку  науки і техніки Куп´янської дирекції залізничних перевезень, «Експромт» Краснопавлівського БК «Дніпро» Лозівського району,   ансамбль естрадної пісні «Баргузіни» Красноградського РБК, гурт «Слобожанські козаки» Первомайського РБК, «Заміщанські козаки»  Валківського народного Дому «Іскра», «Натхнення» Печенізького РБК,  молодіжний вакальний гурт «Душа» Богодухівського РБК,  жіночий вокальний ансамбль «Салтівчанка» Старосалтівського селищного БК Вовчанського району,  вокальний гурт «Мрія» Зачепилівського РБК, гурт «Смак» Лозівського міського Палацу культури;  

квартети -  вокальний чоловічий квартет Первомайського міського Палацу культури «Хімік», гумористичний квартет «Секс бомби» Первомайського РБК;

дуети - «Два Т» (Барвінкіський район), «Сяйво» (Борівський РБК), «Мрія» (Коломацький  РБК), Наталія Носова та Юлія Міщенко (Куп´янський РБК), Юрій Заїка та Володимир Ільїнський (Кам´янський СБК Ізюмського району);

тріо «Феєрія» Великобурлуцького РБК;

хореографічні колективи - зразковий аматорський хореографічний колектив «Вікторія» Чугуївського РБК, «Слов´яночка» Великобурлуцького РБК, ореографічнийх колектив працівників державних установ та бюджетних організацій «Ритм» Близнюківського району,  «Альянс» Городнянського СБК Краснокутського району,  «Фієста» Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, танцювально-спортивний клуб «Школа танцю Морозових» Зміївського РБК, зразковий аматорський  ансамбль танцю «Вдохновение» м. Ізюм;

гурт козацької майстерності «Булат» Красноградського РБК;

солісти-вокалісти - Юлія Максимчук і Денис Гень (Близнюківський район), Ольга Шаповал і Ольга Цілінська (Лозівський РБК і Яковлівський СБК), Інна Закутня (Барвінківський район), Каміла Москальова (Кутузівський СБК Харківського району), Дар´я Луніна і Антон Масюк (Дворічанський РБК і Жовтневий СБК), Наталія Носова (Куп´янський РБК), Валентина Невмирич (Борівський РБК), Андрй Шведченко (Борівський РБК), Тетяна Колій (Шевченківський РБК), Олена Заїка (Кам´янський СБК Ізюмського району),  Раїса Поляцькова (Сахновщинський РБК), Ілля Глущенко  (Зачепилівський РБК), Ірина Кірякіна і Валентин Ткаченко (Кегичівський РБК), Святослав Шевченко і Маргарита Бобонець (Коломацький РБК),  Валентина Колодяжна (Старосалтівський СБК Вовчанського району), Михайло Зубченко (Валківський народний  Дім «Іскра»), Влада Стесюк  (Зміївський центр дитячої та юнацької творчості),  Ірина Ракицька і Олена Олійник (Золочівський РБК), Марія Безрук і Олена Іващенко (Люботинський Будинок дитячої та юнацької творчості); Віталій Романовський (Первомайський МПК «Хімік»),Ірина Ващук (м.Чугуїв);

соліст –інструменталіст  (саксофон) -Віктор Сурма  (Барвінківський район).

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва  висловлює щиру подяку начальникам і завідувачам відділів і секторів культури і туризму, керівникам закладів культури і керівникам колективів за  організацію  виступів творчих колективів і виконавців у концерті Великого Слобожанського ярмарку. Особлива подяка   і найкращі побажання самодіяльним артистам Харківщини!

«Місто майстрів» на Великому Слобожанському ярмарку 2016

24 вересня 2016 року на  Великому Слобожанському ярмарку
26 районів  та  6  міст Харківської області взяли участь у створені «Міста майстрів».

Під час роботи «Міста майстрів» відвідувачі мали змогу ознайомитися з  різноманітними витворами традиційної і сучасної народної творчості,  взяти участь у майстер-класах від визнаних майстрів декоративно-прикладного мистецтва. У виставкових  наметах були представлені роботи  близько 200 майстрів  та учасників дитячих творчих гуртків

Це роботи  традиційного мистецтва: вишивка, вироби з дерева,  лози  та соломки, витинанки, писанки, прикраси бісеру, ляльки-мотанки, вироби з солоного тіста, різноманітні обереги тощо, а також роботи сучасного мистецтва: ляльки «Тільда» та м’яка іграшка, в’язані гачком та спицями серветки, сутаж, паперопластика, роботи технікою канзаши, декупаж, мило з натуральних інгредієнтів, модульне орігамі тощо.

Цікавими були не тільки експозиції районів, а й спілкування з майстрами , що  розкривали секрети створення своїх робіт, кожна з яких має свою неповторну історію, з любов’ю та теплотою розповідали про досягнення та успіхи своїх учнів.

Підсумком роботи  виставки «Місто майстрів» став конкурс «Кращий намет».

За результатами конкурсу були відмічені наступні експозиції:

 3 місце – Дергачівський район, Дворічанський район, Сахновщинський район, м. Первомайський;

2 місце – Зачепилівський район, Кегичівський район, Балаклійський район, м. Куп’янськ;

1 місце – Харківський район, Нововодолазький район, м. Ізюм;

e-max.it: your social media marketing partner