Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Акція з обміну фотографіями - «Сушка» 2016

e-mail Друк

  DSC0238 copy

1 жовтня в перший день бабиного літа, уздовж площі Свободи біля Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості відбулася міжнародна акція з обміну фотографіями - «Сушка».

На заході була представлена ​​велика кількість фотографій, різних стилів, напрямків, і рівня майстерності. Були присутні роботи як любителів, так і професійних фотографів, а також фотографічних об'єднань, зокрема - Харківського фотоклубу.

Одним з найбільш шірокопредставленних жанрів на «Сушка» виявився пейзаж. У фотографіях відбилася краса природи Харківської області, з її розмаїттям флори і теплим сонячним колоритом. Також, велика кількість робіт була зроблено в інших куточках нашої країни і за її межами. Цей факт свідчить про високу мобільність сучасних фотографів.

Досить багато фотографій мали формат особистого щоденника, в якому відображалося оточення автора: квартира, робоче місце, люди, домашні тварини, кімнатні рослини, побутові предмети.

Можливо, частина з них була зроблена не тільки на професійні фотоапарати, але і на звичайні смартфони. Мобільна фотографія поступово набирає велику популярність, так як, завдяки постійному розвитку якості мобільних технологій, вона дозволяє реалізовувати творчі ідеї без дорогої і часто - громіздкої апаратури.

На «Сушці» був представлений актуальний на даний момент напрям street photo або вулична фотографія, який поєднує в собі особливості документального та художнього жанру. Головною метою вуличної фотографії є ​​відображення реальності як такої, без використання постановки і заздалегідь спрогнозованного сценарію.

Всього одиниці фоторобіт, представлених на «Сушці» можна віднести до концептуальних. Уваги заслуговує серія, в якій автори торкаються теми людського організму, розкладаючи його на архетипи (органи), і наділяючи їх ментальними особливостями, які розкриваються через певну символіку.

Також на «Сушки» були показані роботи з конкурсу театральної фотографії «П'ята стіна». Завдяки своїй експресії, динаміці, незвичайним композиційним рішенням, вони змогли достовірно передати атмосферу і емоції, які можуть виникнути під час перегляду театрального дійства.

Візуальну складову «Сушки» доповнювало прекрасне виконання сучасних і класичних музичних творів від творчого об'єднання «Яскросвіт» і скрипальки Вети Мельникової.

Основною метою «Сушки» є взаємний обмін фотографіями і одночасно - контактами для знайомства, подальшого спілкування і творчої співпраці. Проведення подібних акцій в такому публічному місці, є позитивним фактором для популяризації серед широких мас не тільки фотографії, а мистецтва в цілому, і дозволяє будь-якій людині показати свою фотографічну творчість великої кількості глядачів.

 

Афанасьєв О.

e-max.it: your social media marketing partner