КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Творча зустріч з автором виставки «Етюдні переспіви» Марком Константинопольським.

 DSC06049 copy

13 жовтня - в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулася творча зустріч з автором виставки «Етюдні переспіви» Марком Константинопольським.

Традиційно наша творча зустріч почалася з перегляду відео сюжету про відкриття виставки «Етюдні переспіви».

Присутні на зустрічі з Марком Константинопольським, поринули  в творче життя автора виставки, що оспівує красу природи. Вони познайомилися з його роботами, дізналися про етюдні роботи, про необхідність брати участь у виставках і писати з натури, задавали питання про батька та про навчання в Одеському художньому училищі.

Художник розповідав про своїх учнів, про те, як складаються взаємини з ними, про улюблених художників. А потім відбувся діалог з присутніми про великих майстрів минулого.

Творча зустріч пройшла в теплій дружній обстановці.

Довідка: Константинопольський Марк Адольфович - український живописець. Народився 14 серпня 1948 року в Харкові. Закінчив Одеське художнє училище ім. Б. М. Грекова і Харківський художньо-промисловий інститут (1977 р.), відділення промграфіки. Педагоги з фаху - В. Новаковський, М. Каменний, С. Павлов. Член ХО СХУ з 1990 р. Викладає в Харківському художньому училищі. Участь у виставках бере з 1979 р. Починаючи з 1990 року провів ряд персональних виставок. Роботи знаходяться в музейних зібраннях Харківського художнього музею, Красноградської картинної галереї та інших, а також в приватних колекціях України, США, Німеччини, Канади, Швейцарії, Польщі, Ізраїлю, країнах Прибалтики.

Наша адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

 

Викл. сніг