КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


afisha 00
 
Sunny art fest
 
kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Відкриття виставки конкурсних проектів пам`ятника «Героям Небесної сотні»

e-mail Друк

 DSC 0395 copy

23  січня 2017 року  в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відкрилась виставка  робіт конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника «Героям Небесної сотні» в Харкові. Основне завдання конкурсу  –  запропонувати містобудівне та урбаністичне рішення формування частини площі  Героїв Небесної сотні (пл. Руднєва), аналізуючи існуюче середовище, знайти форму художнього та архітектурно-просторового відображення подій, що відбувалися на Майдані під час Революції Гідності та вшанування пам’яті загиблих.

DSC 0456

Учасниками конкурсу мали можливість стати всі зацікавлені фахівці або авторські колективи професійних архітекторів та скульпторів, а також студенти архітектурних і художніх навчальних закладів, які подали конкурсному журі відповідні до вимог конкурсу документи.

У заході взяв участь заступник голови ХОДА Михайло Черняк. Він зазначив, що  Революція гідності змінила Україну, тому  майбутній  пам'ятник покликаний стати символом єдиної країни, єднання українського народу, харків'ян.

Член журі конкурсу, координатор харківського Євромайдану  Володимир Чистилін відмітив, що виставка діятиме  до 17 лютого, але конкурс триватиме, якщо протягом цього часу членам журі та громадськості не вдасться обрати гідний варіант пам’ятника.

Майстерність учасників конкурсу оцінив голова секції скульптури Харківської організації Національної спілки художників України Фелікс Бетліємський, зазначивши, що оригінальні ескізи робіт представили як імениті скульптори, так і починаючі майстри.

Громадський діяч, співкоординатор харківського Євромайдану Ігор Рассоха наголосив на тому, що це перший досвід такого проекту, коли громадськість має вирішальне слово.

Загалом на виставці представлено  21 роботу. До складу журі увійшли представники обласної та міської влади, архітектори та скульптори, представники громадськості, а також рідні харківських Героїв Небесної Сотні.

Час роботи: з 10.00 до 17.30,  вихідний – неділя.

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 1-го поверху.

Довідки за тел.: (057) 725-12-46

 

Click to open

 

DSC 0524

DSC 0523DSC 0522 copy copyDSC 0525

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e-max.it: your social media marketing partner