Проведено семінар для керівників аматорських театральних колективів Харківської області | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Проведено семінар для керівників аматорських театральних колективів Харківської області

 DSC 0021 copy

2 лютого 2017 року в приміщенні Харківського театру для дітей та юнацтва відбувся семінар для керівників аматорських театральних колективів Харківської області. Захід був організований з метою розвитку театрального жанру в області, надання методичної та практичної допомоги керівникам аматорських театральних колективів (гуртків), підвищення їх професійного рівня, обміну досвідом.

В роботі семінару взяли участь понад 50 керівників гуртків художньої самодіяльності театрального жанру з 11 районів і двох міст Харківщини, а саме: Балаклійського, Богодухівського, Валківського, Великобурлуцького, Дергачівського, Зміївського, Куп’янського, Нововодолазького, Первомайського, Сахновщинського, Харківського районів і міст Первомайський і Харків.

Семінар відкрила привітальним словом заступник директора  з культурно-дозвіллєвої та творчої роботи КЗ «ООМЦКМ» Мякіннікова Любов Миколаївна, яка акцентувала увагу всіх керівників гуртків на посиленні розвитку театрального мистецтва в клубних закладах області та його важливої ролі в естетичному вихованні молоді.

Директор Харківського театру для дітей та юнацтва, Гапанович Андрій Федорович, познайомив учасників семінару з історією та сучасною репертуарною політикою театру.

Цікавий майстер-клас за напрямком «Основи сценічного гриму. Сучасні форми та засоби використання гриму для створення сценічного образу» був представлений начальником гримерного цеху Тихомировою Тетяною Євгенівною.

Заслужений артист України Бондарєв Віталій Євгенович провів теоретичне і практичне заняття з акторської майстерності «Робота над сценічною увагою: практичні вправи».

На завершення семінару учасники підбили підсумки роботи, оцінили організаційний і методичний рівень проведення майстер-класів, поділилися своїми досягненнями та проблемами, обмінялися досвідом і виробили практичні пропозиції щодо шляхів розвитку театрального мистецтва в області,  а також висловили побажання й надалі брати участь у подібних культурно-освітніх заходах.

 

                                                                                                    

                                                                                                     

DSC 0077 copy

DSC 0023

DSC 0064 copy copy copy copy copy copy copy copy

DSC 0060 copy