Творча зустріч з автором фотовиставки жіночого портрету «Прекрасна і загадкова» Валентиною Хрусловою | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Творча зустріч з автором фотовиставки жіночого портрету «Прекрасна і загадкова» Валентиною Хрусловою

 DSC 0039 copy copy copy

16 лютого  в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулася творча зустріч з автором фотовиставки жіночого портрету «Прекрасна і загадкова» Валентиною Хрусловою.

Жінка завжди була головним об'єктом мистецтва взагалі і фотомистецтва, зокрема. Як правило, будь-які фотороботи з моменту зародження фотографії та по сьогоднішній день, художні та репортажні - всі вони стосуються жінок. Тобто, це  тема вічна, яка ніколи не може бути вичерпана і ніколи не може бути повністю відображена.

DSC 0078

На творчій зустрічі Валентина Хруслова розповіла про одну з особливостей своєї творчості - це її робота з непрофесійними моделями, яка являє собою досить складний процес, що вимагає високої майстерності і чуйного підходу в спілкуванні. Але це приносить свої плоди, адже саме такі моделі часто здатні показати найбільш щирі та непідробні емоції.

На знімках фотовиставки жіночого портрету «Прекрасна і загадкова» Валентини Хруслової в основному представлені портрети жінок різного віку. Автор фотовиставки каже, що їй важливі щирість героїнь, особливості їх характеру і внутрішнього світу.

DSC 0057 1

Фотохудожниця експериментує з різними жанрами - ретро, ​​фешн, ню і природні композиції. Зараз вона працює над циклом портретів людей похилого віку.

Кожну роботу Валентина продумує до дрібниць. І особливе враження створює високий професіоналізм в стилістиці, одязі, гримі, зачісці. Також автор виставки розповіла на чиїх роботах вона вчилася, як користуватися світлом, про свій новий проект, творчі плани і багато іншого.

Наша адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40