КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 3 шт. )

ΙΙ Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»

e-mail Друк

 DSC 0093 copy copy copy copy

25-26 березня 2017 року Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва спільно з Громадською організацією «Харківська платформа розвитку культури і туризму» провели  ΙΙ Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»  у м. Харкові.

Фестиваль являє собою арт-вимір для презентації творчих ідей камерного характеру, знайомства з творчими досягненнями аматорських художньо-мистецьких колективів Харківської області. Це є своєрідний простір для обміну досвідом, співтворчості та професійного спілкування.

Особливо важливо те, що вже вдруге цей захід проводиться з ініціативи друзів і поціновувачів  вітчизняної  художньої самодіяльності, які ставлять собі за мету привернути увагу громадськості до непрофесійного аматорського мистецтва, його розвитку та підтримки, пошуку та підвищенню художнього рівня талановитих акторів і режисерів.

У плейлисті Фестивалю було заявлено близько 30 різноманітних цікавих арт-проектів. Автори цих проектів, а це 17 талановитих творчих колективів, протягом двох днів представляли широкий спектр художньої культури нашої області, від традиційного до сучасного театрального аматорського мистецтва.

DSC 0128

Цього року Фестиваль «Колібрі» зібрав і об’єднав понад 160 майстрів театрального жанру різної вікової категорії, від малечі до дорослих учасників, яким була надана поважна місія гідно представити свій рідний край, зокрема дев’ять районів (Балаклійський, Богодухівський, Дергачівський, Зачепилівський, Зміївський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський, Харківський) і два міста (Харків і Лозову). У порівнянні з минулорічними показниками, ця цифра збільшилася майже в два рази, що свідчить про зростання інтересу до Фестивалю.

DSC 0082 copy

Відмінністю фестивальної програми у цьому році стало також те, що організатори вирішили не обмежуватися виключно культурно-мистецькою діяльністю, а розширити стратегічні завдання цього заходу освітянською складовою. Вперше у рамках  Фестивалю «Колібрі» відбулися навчально-практичні заняття, а саме зустрічі з відомими й авторитетними діячами в галузі театрального мистецтва.

DSC 0282

Завдяки спільним зусиллям і безпосередній участі артистів з різних куточків Харківщини, організаторам Фестивалю вдалося створити дружню атмосферу невимушеного спілкування та душевного взаєморозуміння. Почесним гостем святкового заходу став Володимир Козлов, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів, соліст Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка та провідний актор Харківського академічного театру музичної комедії, який неперевершено та щиро виконав декілька вокальних композицій, одну з яких присвятив мешканцям Балаклійського району, які напередодні відкриття Фестивалю постраждали в результаті трагічних подій, пов’язаних з вибухами на складі боєприпасів.

За свої старання та любов до театрального мистецтва усі без винятку учасники Фестивалю були винагороджені бурхливими оплесками вдячних глядачів і словами пошани від організаторів цього свята, а під час урочистої церемонії нагородження ще й отримали дипломи і подяки за участь та пам’ятні подарунки.

Успішними виступами та яскравою грою майстри й аматори народної творчості ще раз довели, що справжнє мистецтво – це дивовижна сила,  майже біле чаклунство, яке зближує людей усіх вікових  категорій  незалежно від національної та культурної приналежності.

e-max.it: your social media marketing partner