КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Творчий звіт вокального ансамблю «Сузір’я»

e-mail Друк

  1 2017 114 copy

Творчий звіт вокального ансамблю «Сузір’я» Безлюдівського сільського клубу Харківського району з нагоди присвоєння звання «народний аматорський колектив»

1 квітня 2017 року в актовій залі юридичного ліцею смт. Безлюдівка Харківського району відбувся перегляд концертної програми до подання на звання «народний» вокального ансамблю «Сузір’я» під керівництвом Сватковського Сергія Олексійовича (акомпаніатор –  Півторацький Антон Миколайович). Святковий захід зібрав чимало прихильників творчості цього аматорського колективу та шанувальників народної пісні. На перегляд були запрошені члени обласної атестаційної комісії.

На початку творчого звіту завдяки живописній розповіді ведучого концертної програми Кашуріна Олександра Івановича присутні мали змогу дізнатися про історію створення та шляхи становлення колективу – від самодіяльного ансамблю української пісні до народного вокального ансамблю, неодноразового переможця фестивалів та конкурсів різних рівнів.

Програма творчого звіту складалася з 21 концертного номеру та  була відкрита  українською народною піснею «Зеленеє жито». Учасники ансамблю з великим задоволенням чарували глядачів і гостей заходу чудовим співом і артистичними виступами, демонстрували щиру закоханість в українську пісню. Поважні члени комісії відзначили схвальними відгуками виконання  а-capella  «Ой ти місяцю», «Ой там на горі». Кожен номер вокального ансамблю «Сузір’я» викликав у глядачів концерту бурхливі оплески, особливо гарячими оваціями вони супроводжували виконання пісень «Їхав, їхав козак містом», «Цвіте, цвіте черемшина», «Ось бач, яка я», «Батьківська хата», «Поле».

 1 2017 097

Декілька пісень, які прийшлися до вподоби слухачеві, пролунали від учасників дитячого вокального колективу-супутника «Тоніка» (керівник – Міланіна Віта Валеріївна). Вони  подарували творчі музичні вітання «А мій милий вареничків хоче», «Ой на горі два дубки» та «Місто надій». Присутні члени комісії підкреслили, що дитячий колектив «Тоніка» відзначається артистичністю та намагається наслідувати пісенні традиції свого колективу-наставника. Взагалі у цей день лунало багато добрих побажань на адресу усіх учасників вокального ансамблю «Сузір’я», а вони, у свою чергу дякували друзям і шанувальникам та дарували у відповідь свою творчість. Яскраві виступи, потужна позитивна енергетика артистів – все це стало запорукою чудового свята пісні.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг