КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


afisha 00
 
Sunny art fest
 
kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Відкрите інтерв`ю з театральною художницею Іриною Борисовою

e-mail Друк

 DSC 0312 copy

7 квітня  в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулося відкрите інтерв'ю в форматі «Театри Харківщини» з колишньою харків'янкою, яка зараз мешкає в Америці, театральною художницею Іриною Борисовою. З 1991 по 1994 рр. Ірина Борисова була головним художником Харківського театру ляльок.

Зустріч почалася з перегляду портфоліо Ірини Борисової, після чого художниця розповіла про початок свого творчого шляху. Разом з сестрою вона почала відвідувати заняття в ізостудії у Аркадія Григоровича Павлюка і вже тоді мріяла стати художником-мультиплікатором.

Після показу мультфільму «Ранок (Новий маршрут)», зробленого в Народній Кіностудії ХПІ спільно з режисером Олександром Голубчиком, Ірина Борисова продовжила розповідь про своє життя і творчість. Після закінчення Харківського інженерно-будівельного інституту її взяли на посаду художника-мультиплікатора, а незабаром після цього художниця почала відвідувати заняття в ДК «Залізничник», де викладав Жежельскій Володимир Михайлович. Знання, отримані на цих заняттях, змінили творчий напрямок Ірини Борисової. Вона почала працювати з театральними художниками, робити спільні спектаклі.

У 1991 році головний режисер Харківського театру ляльок Євген Гімельфарб запропонував їй посаду головного художника. За час роботи головним художником Харківського театру ляльок, Іриною Борисовою були випущені такі спектаклі як «Тінь» за п'єсою Є. Шварца, «Скотний двір»  по Дж. Оруелу, «Декамерон» Боккаччо та  «Майстер і Маргарита» М. Булгакова.

У 1993 році друзі запрошують Ірину Борисову до Америки. Після переїзду вона на якийсь час перериває творчу діяльність, але через роки відновлює співпрацю з Харківським театром ляльок. Нею були створені ескізи до дитячих вистав «Снігуронька», «Таємниця яблуневого саду», і до вистав «Гамлет» , «Ромео і Джульєтта», які ще чекають свого втілення на сцені.

Наша адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи). Тел. / Факс: (057) 717-10-40

DSC 0259

e-max.it: your social media marketing partner