Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo info ukr

Terreidos
 
Святовид
 
Закодоване щастя
 
III Регіональний фестиваль – конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Семінар для керівників районних (міських) Будинків культури Харківської області

e-mail Друк

 13 copy copy

Семінар для керівників районних (міських) Будинків культури Харківської області за темою:

«Шляхи збереження та розвитку національної культури в умовах здійснення реформи децентралізації»

11 квітня 2017 року відбувся семінар для керівників районних (міських) Будинків культури Харківської області. Успішне проведення заходу було здійснено зусиллями співробітників Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва. Мета зустрічі – інформування, а також внесення пропозицій та зауважень, отримання методичних рекомендацій щодо удосконалення напрацьованих Міністерстовом культури України шляхів збереження та розвитку національної культури в умовах здійснення реформи децентралізації.

На відкритті семінарської зустрічі виступила Плотнік Наталія Анатоліївна, заступник начальника управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, яка представила розроблену стратегію роботи місцевих органів виконавчої влади з питань культури відносно останніх змін у адміністративно-територіальному устрої. Жваву дискусію викликала доповідь директора КЗ «ООМЦКМ» Омельченко Л. Г., яка підвела підсумки наради керівників обласних центрів народної творчості у Міністерстві культури України, присвяченої трансформаційним процесам, які повязані з реалізацією політики децентралізації владних структур, а також представила результати діяльності Громадської ради керівників закладів культури у поточному році. Розгорнутий аналіз проведення обласних культурно-масових заходів зробили відповідні фахівці КЗ «ООМЦКМ», заступник директора з культурно-дозвіллєвої та творчої роботи Мякіннікова Л. М. та завідувач лабораторією нематеріальної культурної спадщини Лук’янець Г. В. З підсумками роботи обласної атестаційної комісії у 2016 році та планами на 2017 рік ознайомила присутню аудиторію завідувач відділу з методичної роботи КЗ «ООМЦКМ» Акименко О. С. Активно долучився до обговорення накресленого порядку денного заступник директора з кадрової роботи КЗ «ООМЦКМ» Кіпран О. І., який у своїй доповіді наголосив на доцільності розміщення та оновлення інформації про культурне життя Харківської області на офіційному сайті КЗ «ООМЦКМ».

3

1194

 

 

 

 

 

 

 

У цілому учасники відмітили актуальність затвердження підготовлених з урахуванням сучасних вимог та змін у національному законодавстві нормативних актів щодо діяльності культпрацівників і перспектив роботи закладів культури клубного типу взагалі. Наприкінці семінару Плотнік Н. А. подякувала за надані  конструктивні зауваження та пропозиції, зокрема акцентувала увагу на проведенні у подальшому подібних зустрічей з метою колегіального обговорення виникаючих поблемних питань і підвищення ефективності їх оперативного вирішення.

 

e-max.it: your social media marketing partner