Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

ІІІ Обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Первомайська весна – 2017»

e-mail Друк

original 3866471024

13 травня 2017  року  відбувся III Обласний фестиваль – конкурс  хореографічного мистецтва «Первомайська весна – 2017» у  ПК «Хімік» м. Первомайський.

У фестивалі – конкурсі  взяв  участь 21 колектив області, а саме:

1. Хореографічний  колектив «Веселка» Кегичівський р-н. смт Кегичівка

(Керівник Анжела Шамиліївна Петренко)

2. Хореографічний колектив естрадного танцю «Грація»

Барвінківський РБК (Керівник Анжела В’ячеславівна  Кабиш)

3. Хореографічний колектив «Let’dance» селище Веселе, Харківський район (Керівник Анна Володимирівна      Меркушева)

4. Театр стилізованого танцю  «Колорит»  ПК «Хімік»

(Керівник Наталія Заводун)

5. Зразковий ансамбль танцю «Карусель»

ПК «Химік» (Керівник  Ірина  Андрєєва)

6. Студія сучасного танцю  «Модерн»  ПК «Химік»

(Керівник Оксана  Панаріна)

7. Танцювальний колектив «Наві» Сахновщанський  р-н, Катеринівський

СБК (Керівник  Аліна Юріївна  Кокорева)

8. Танцювальний колектив «RONDENSE» Первомайський  РБК

(Керівник Каріна  Дехтярь)

9. Колектив східного танцю «Джулія Денс» Первомайський ПК «Хімік»

(Керівники  Ксенія Олександрівна Тисленко, Юлія  Анатоліївна Супрун)

10. Хореографічний колектив «BLOSSOM DANSE STUDIO» місто

Первомайський (Керівник Вікторія Сергіївна Жовнір)

11. Зразковий колектив народного танцю «Пролісок» Барвінківський р-н,

Барвінкове (Керівник Олександр Іванович Титченко)

12 . Ансамбль сучасного танцю «Фаворит» Борівський р-н

(Керівник Юлія Миколаївна Самойлова)

13. Хореографічний колектив «Борівчанка» Борівчанський БДЮТ

(Керівник Юлія   Миколаївна Самойлова)

14. Танцювальний колектив «Мрія» Кегичівський р-н. с. Андріївка

(Керівник Анжела Шамиліївна  Петренко)

15. Танцювальний колектив «Дивоцвіт» Кегичівський р-н, смт Кегичівка

(Керівник Любов Іванівна Іванова)

16. Хореографічний колектив «Милашки» Лозівський р-н, смт

Краснопавлівка (Керівник Лариса Анатоліївна Єлізарова)

17. Хореографічний колектив «Fest» Кегичівський р-н, пгт Слобажанське

(Керівник Аліна Володимирівна Гамора)

18. Хореографічний колектив «SIRIUS» Кегичівський р-н, смт

Слобожанське (Керівник Катерина В’ячеславівна Семенець)

19. Хореографічний колектив  «Вікторія» Первомайський р-н, Троїцький

СБК (Керівник Раїса Володимирівна Мовчан)

20. Студія сучасного танцю «Dream Team» м. Первомайський,

Первомайський БДЮТ (Керівник Ірина Олександрівна Беленкова)

21. Колектив сучасного естрадного танцю «Альянс» м. Первомайський,

Первомайський БДЮТ (Керівник Наталія Василівна Беляєва)

У фестивалі- конкурсі  взяли участь  7 районів області : Харківський,

Борівський, Сахновщинський, Первомайський, Кегичівський, Лозівський, Барвінківський та м. Первомайський .

У фестивалі – конкурсі  взяли участь 503 учасника. Всі колективи  відзначені грамотами  та статуетками. Кожен учасник отримав медаль «За участь у ІІІ Обласному фестивалі – конкурсі хореографічного мистецтва «Первомайська весна – 2017».

Журі та оргкомітет Обласного фестивалю – конкурсу підбили підсумки і нагородили у номінаціях :

1 – «За збереження національних традицій» - нагороджений колектив «Вікторія» Троїцький СБК Первомайський р-н;

2– «За оригінальність постановки і розкриття художнього образу» - нагороджений  хореографічний колектив «Let’dance» селище Веселе Харківський  р-н;

3– «Приз глядачів» - нагороджений хореографічний колектив «Fest» Кегичівський р-н , пгт Слобожанське;

4 – «За виконавську майстерність» - зразковий колектив народного танцю «Пролісок» Барвінківський р-н  та  зразковий ансамбль танцю «Карусель» ПК «Хімік» м. Первомайський;

5 - «Сценічна культура»- колектив сучасного естрадного танцю «Альянс»  м. Первомайський;

6 – «Артистизм, художній образ»-  ансамбль сучасного танцю «Фаворит» Борівський р-н;

7 – «Музичне оформлення» - танцювальний колектив «Дивоцвіт» Кегичівський р-н, смт Кегичівка;

8 – «Сценічні костюми, реквізит» - колектив східного танцю «Джулія Денс» Первомайський ПК «Хімік».

Для керівників колективів після закінчення фестивалю – конкурсу  було проведено круглий стіл , де  вони змогли оцінити виступ кожного колективу і дати свої зауваження та побажання. Також всі керівники були задоволені проведенням фестивалю - конкурсу і чекають на «Первомайську весну – 2018 року».

Журі :

- Ковницький  Костянтин Олександрович – тренер-хореограф, суддя вищої категорії з бальних танців, керівник клубу спортивно - бального танцю «Фламінго», голова журі;

- Харченко Ніна Петрівна – заступник міського голови міста Первомайський;

- Павлова Ольга Анатоліївна – голова оргкомітету фестивалю – конкурсу, начальник відділу культури і туризму Первомайського міськвиконкому;

- Садченко Аліна Ростиславівна – директор Первомайського Будинку дитячої та юнацької творчості;

- Ткаченко Ірина Гориславівна – секретар ПК «Хімік», секретар журі.

Куратор ІІІ Обласного фестивалю-конкурсу «Первомайська весна – 2017»,

завідуючий організаційно – методичним кабінетом ПК «Хімік» Троцько Олександр Олексійович.

e-max.it: your social media marketing partner