КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Всеукраїнська програма «Арсенал Ідей Україна»

e-mail Друк

 43d23fd037e129404db9371544d9d0b8 1504786018 extra large copy

Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва долучився до Всеукраїнської програми «Арсенал Ідей Україна»

7 вересня 2017 року в Харкові на базі НТУ «ХПІ» відбулось урочисте відкриття інтерактивного простору для творчості, дослідництва та пізнання – «Арсенал Ідей» за участю Першої леді країни Марини Порошенко та голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Всеукраїнська програма «Арсенал Ідей Україна» передбачає створення постійно діючих освітніх платформ в містах України для дітей, молоді та родин на основі досвіду реалізації проекту «Арсенал Ідей» у «Мистецькому Арсеналі» в Києві.

Марина Порошенко підкреслила, що головна мета «Арсеналу Ідей Україна» – створити простір для комунікації, який буде відкритим для кожного. «Ми забезпечили умови, в яких всі діти без винятку, незважаючи на свій внутрішній потенціал та зовнішні прояви, зможуть об’єднатися у так званому просторі рівних можливостей», – зазначила дружина Президента.

«Арсенал Ідей» в Харкові стане майданчиком для творчості, розкриття свого творчого потенціалу, пізнання та генерування нових ідей і при цьому обладнаним і адаптованим для людей з обмеженими можливостями. В своїй програмі поєднає мистецтво, науку та інновації, освітню діяльність музейних інституцій і навчальних закладів.

В програмі роботи нової освітньої площадки заплановано проведення творчих занять та інтерактивних лекцій, майстер-класів з різних областей знань.

 

Підчас урочистого відкриття на майданчику перед університетом наукові та культурні інституції  і заклади Харкова представили невеличкі презентації своїх розробок. Співробітники нашого Центру знайомили з освітніми  і культурними проектами в царині традиційної слобожанської культури. Майстер народної творчості Ірина Шегда проводила для всіх бажаючих майстер-класи з традиційного плетіння на пальцях. Так і Марина Порошенко, разом з дітьми,  власноруч зробила браслет-крученик, який відразу ж наділа на руку. Проста доступна техніка виготовлення дозволяє не тільки зробити собі прикрасу, але і розвиває координацію рухів та дрібну моторику.

7ec8dddde7bd30c9b8efb485653e1a6e 1504786027 extra large

Крім цього, діти, які завітали на відкриття, та офіційні гості мали змогу дізнатися про освітні проекти музеїв Харкова: Харківського літературного музею, Музею гендерної історії, Художньо-меморіального музею ім. І.Ю. Рєпіна, етнографічного музею «Слобожанські скарби» ім. Гната Хоткевича НТУ «ХПІ».

З точки зору розвитку міжмузейного та міжнародного співробітництва проект «Арсенал ідей» є постійною платформою з обміну досвідом і втілення в Україні нових ідей та освітніх програм у сфері позашкільної освіти й музейної справи.

Створення такого простору має важливу соціальну мету – сприяти комфортній інтеграції в суспільстві, розвитку комунікаційних навичок, проведенні безкоштовних майстер-класів, занять і лекцій для  дітей та підлітків з особливими потребами. Для цього в приміщенні «Арсеналу ідей» українськими митцями створені інтерактивні сенсорні інсталяції і твори мистецтва.

Графік роботи майданчика: пн – пт з 10.00 до 18.00.
Адреса: м. Харків, вул. Кирпичова 2, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Електрокорпус.

Довідка: Програму «Арсенал Ідей Україна» створено у рамках соціальної програми Марини Порошенко та у співпраці з Благодійним фондом «Мистецький Арсенал», НКММК «Мистецький Арсенал». Першими учасниками програми та співорганізаторами проекту у Харкові стали Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» та Харківський літературний музей.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг