Творча зустріч з авторами фотовиставки переможців конкурсу «5-я стіна. Театри Харківщини» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Творча зустріч з авторами фотовиставки переможців конкурсу «5-я стіна. Театри Харківщини»

 DSC 0199 copy

7 вересня 2017 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбулася творча зустріч з авторами фотовиставки переможцями конкурсу «5-та стіна. Театри Харківщини».

Зустріч розпочалась з вітального слова директора КЗ «ООМЦКМ» Людмили Григорівни Омельченко та презентації каталогу виставки «5-та стіна. Театри Харківщини». До видання увійшли 50 кращих робіт за підсумками конкурсу, творчі роботи призерів минулих років та світлини з відкриття і тематичних заходів в рамках виставки.

На зустрічі переможці конкурсу із захопленням розповідали про свій досвід співпраці з харківськими театрами, складнощі та особисті відкриття.

Так, фотограф Ірина Деркач була у захваті від роботи за лаштунками Харківського академічного театру ляльок ім. В. А. Афанасьєва. Зізналась, що такої злагодженої роботи та акторської взаємопідтримки вона ніде не зустрічала. З особливим подивом розповідала про надзвичайні взаємовідносини актора і ляльки, зазвичай ця сторона дійсності акторів-лялькарів залишається за ширмою. Це вона відобразила у свої роботах в номінації «Закулісся», в якій здобула 3 місце.

Також присутні ділилися несподіваними зустрічами в рамках конкурсу та професійними секретами процесу фотографування. Для багатьох з них участь в конкурсі, завдяки сприянню харківських театрів, відкрила унікальну можливість вільно фотографувати. Зазвичай під час вистави фотозйомка заборонена, але 10 переможців першого етапу конкурсу отримали унікальну можливість вільно фотографувати в рамках участі в конкурсі. Фотографи зізналися, що така нагода стимулює працювати в жанрі театральної фотографії та надихає на подальшу творчу співпрацю з театрами.