Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Чернобыль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

kanantin

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу «Натхнення-2017»

e-mail Друк

 2 copy copy copy copy

24 листопада 2017 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулось урочисте нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу «Натхнення-2017».

Конкурс організовано спільно з Обласним комітетом Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я. На підсумковій виставці було представлено понад 250 художніх творів від 160 авторів. Цей конкурс проводиться вже кілька років поспіль і дарує багато відкриттів як для організаторів, так і для самих учасників.

З великим подивом харків’яни та гості міста роздивлялися художні твори, майстерно виконані лікарями, медсестрами, викладачами медичних ВНЗ. Із захопленням медики знайомились з невідомими сторонами своїх колег.

Свої здібності медичні працівники проявили у багатьох видах і техніках декоративних мистецтв. Для конкурсних робіт було характерне також жанрове і тематичне розмаїття. Така особливість конкурсу відображена у великій кількості номінацій. Журі, у складі членів галузевої профспілки та фахівців декоративно-прикладного мистецтва, відзначило 30 переможців у таких номінаціях: «Портрет», «Пейзаж», «У світі тварин», «Вироби з бісеру», «Збережем природу», «Декоративна композиція», «М’яка іграшка», «Авторська лялька», «Вироби зі шкіри», «Ікона», «Традиційна вишивка», «Кераміка», «Вироби з природних матеріалів». На урочистій церемонії авторів привітали почесні гості з Управління охорони здоров'я ХОДА, Департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради, Федерації професійних спілок України.

«Медичні працівники кожен день повинні працювати у надзвичайному психологічному напруженні, і художня творчість допомагає їм відновити свої душевні сили. Але я бажаю всім авторам, щоб творчість для них була не втечею від складнощів, а, навпаки, проявом радості життя» - побажала авторам Благовещенська Альона Вікторівна, голова обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я.

Музичне вітання для гостей підготували учасники вокального ансамблю Харківського національного медичного університету.

e-max.it: your social media marketing partner