КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Дружини військових аташе з різних країн завітали до Центру культури і мистецтв

e-mail Друк

 1 3 copy

11 грудня Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва відвідали дружини представників Київської Асоціації військових аташе. Гості з Канади, Німеччини, Данії, Норвегії, Литви та інших країн мали змогу познайомитися з традиційною українською культурою у заходах, організованих працівниками КЗ «ООМЦКМ».

На початку зустрічі до гостей звернулась директор КЗ «ООМЦКМ» Людмила Григорівна Омельченко, яка розповіла про діяльність центру та підкреслила важливість міжнародного культурного співробітництва. Після цього для гостей була проведена екскурсія виставковими залами Центру англійською мовою. Іноземні гості дізнались історію будинка, де зараз розташований Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, були зачаровані красою Петриківського розпису на виставці «Новорічне мереживо», яка презентує серію творів учнів Школи петриківського розпису Тамари Вакуленко. На поетизованій фотовиставці "Мости... Мрії... Спогади..." відвідувачі побачили приклад цікавого поєднання мистецтва фотографії та поетичних творів. А виставка святкової атрибутики «Різдвяне сяйво» занурила глядачів у атмосферу Різдва, що наближається. Новітні за матеріалами, проте традиційні за змістом – понад 100 робіт від майстрів народного мистецтва м. Харкова та Харківської області представлено в експозиції. Щирими оплесками зустрічали іноземні гості традиційні українські пісні у виконанні фольклорного гурту «Муравський шлях», а обряд «Водіння кози» підкорив глядачів.

4 4

2 6 copy

І на закінчення зустрічі майстер народної творчості Ірина Шегда провела майстер-клас з традиційного плетіння на пальцях. Іноземні гості з великим задоволенням власноруч зробили браслети-крученики, які відразу ж наділи на руки. Проста доступна техніка виготовлення дозволяє не тільки зробити собі прикрасу, але і розвиває координацію рухів та дрібну моторику. Також відвідувачи отримав у подарунок плетений оберіг Око Бога. Задоволені гості виявили бажання завітати до Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва під час їх наступної подорожі в Україну.

e-max.it: your social media marketing partner