КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


afisha 00
 
Sunny art fest
 
kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Майстер – класи за темою «Сучасні форми театрального мистецтва»

e-mail Друк

3 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Майстер – класи за темою «Сучасні форми театрального мистецтва» для керівників театральних аматорських колективів закладів культури Харківської області.

9 лютого 2018 року в Харківському обласному організаційно- методичному центрі культури та мистецтва відбулися майстер - класи за темою «Сучасні форми театрального мистецтва» для керівників театральних аматорських колективів закладів культури Харківської області.

Перший майстер – клас був присвячений театру мод та специфіці роботи в подібних колективах. Як будувати заняття в подібних колективах, з чого починати, приступаючи до створення колекції, чому потрібно вчитися вихованцям подібних студій, які навички здобувати, перш ніж вийти на сцену для показу колекції – саме ці питання були розглянуті на майстер – класі, який провела керівник театру костюма «Аліса» КЗ «Харківський спеціальний навчально – виховний комплекс» Харківської обласної ради – Любов Моісеєва – Літовченко. Особливістю цього майстер – класу було те, що діти, учасники театру костюму «Аліса», за чиєю допомогою були показані колекції та деякі вправи з їхніх занять, мають вади слуху або взагалі нічого не чують. Але ці вади не заважають їм створювати чудові сучасні колекції одягу та професійно демонструвати їх глядачам.

7 copy copy copy copy copy

23

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

19 copy

4 1 copy copy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Другий майстер – клас був присвячений сучасній формі театрального мистецтва, а саме Playback театру, який провела Гончарова Валерія – актриса театру «Живое зеркало», викладач акторської майстерності театральної лабораторії «Пластилін» (керівник – Худошина Олена Володимирівна) разом із вихованцями цієї театральної лабораторії.

Плейбек-театр (англ. Playback Theatre, букв. пер. "театр відтворення") – різновид інтерактивного театру імпровізації, що складається з двох основних комплементарних практик: розповіді глядачами особистих історій на публіку та миттєвої інсценізації акторами цих розповідей у специфічних формах.

З самого початку до майстер – класу були активно залучені всі присутні в залі, тому що ця форма сучасного театру передбачає безпосередню залученість глядача. Playback театр допомагає розкрити внутрішній світ акторів, розвиває навички імпровізації. Особливо важливий такий метод роботи для дітей. Майстер – клас викликав багато захоплених відгуків від усіх присутніх.

Всього майстер – класи відвідало близько 60 керівників, режисерів з різних закладів культури майже всіх районів та міст районного значення Харківщини. За підсумками заходу було сформовано загальний висновок про необхідність проведення саме подібних практичних занять з метою підвищення кваліфікаційного рівня осіб, які займаються театральним мистецтвом та систематичного обміну досвідом між ними.

                                                                                     

                                                                                     

                                                                                    

                                                                                     

e-max.it: your social media marketing partner