Відкриття виставки «Харківський Майдан: сторінки щоденника» у місті Валки | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Відкриття виставки «Харківський Майдан: сторінки щоденника» у місті Валки

 85 1 copy

20 лютого 2018 року, в День Героїв Небесної Сотні, в м. Валки відбулося відкриття виставки «Харківський Майдан: сторінки щоденника». Ця виставка - результат співпраці Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, Валківської районної державної адміністрації та РА «Іріс».

Завідувач сектором культури і туризму Валківської РДА Валентина Шевченко звернулась до Обласного центру організаційно-методичного центру культури і мистецтва з проханням допомогти в організації заходів до Дня Героїв Небесної Сотні та залучити до вшанування подвигу майданівських пасіонаріїв жителів Валок. Все було організовано швидко, професійно, за декілька днів. Чому так склалося, спеціалісти ООМЦКМ зрозуміли, коли поспілкувались з очильниками міста Валки та Валківського району, послухали виступи цих людей на відкритті виставки.

Віктор Войтенко, голова Валківської державної адміністрації, сам був на Київському Майдані, відстоював демократичні цінності. Слова «совість», «справедливість», «любов до України» - для нього не порожні звуки, бо всі ці якості він бачив у людей, які за них проливали свою кров.

Голова районної Ради Віталій Оноша щиро, з повагою звернувся до молоді, яка прийшла на відкриття виставки. Він підкреслив, які можливості для них вибороли всі ті люди, які дивились на хлопців та дівчат зі світлин Леоніда Логвиненка у виставковому просторі, і запропонував скористатися цими можливостями не для власного збагачення та спорудження маєтків, а для розбудови заможної, щасливої держави України.

 

Провідний методист КЗ «ООМЦКМ» Олена Бондарчук розповідала учням Валківських навчальних закладів про традиції та засади українських майданів, про пасіонарні історичні постаті та простих людей, які ціною своїх життів творять з народу свідому націю.

Леонід Логвиненко, відомий харківський журналіст і автор виставки, читав свої вірші, розповідав як робив світлини у вирії Харківського Майдану, як зараз робить репортажі у зоні АТО. І від цих слів ставало холодно серцю та гаряче очам.

Директор РА «Іріс», волонтерка, харків’янка Ганна Михайлова, яку доля та бог випробували усіма гарячими подіями Харківського Евромайдану, дякувала співгромадянам, що свідомо обрали європейський шлях розвитку для України та ціною своїх житів зберегли мир у Харкові. А ще поет та виконавець Ігор Березюк заспівав свої чудові пісні про життя й любов.

Логічним завершенням цього заходу стали питання від школярів та жителів м. Валки до гостей, тому відкриття виставки не закінчувалось ще дуже довго.

Виставка працюватиме в Валківському РНД « Іскра» протягом місяця.