КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

«Слава України»

e-mail Друк

 13 copy

6 березня 2018 р. в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відкрилась персональна виставка членів Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужених майстрів народної творчості України Тамари та Олександра Вакуленків «Слава України». Виставка – ювілейна. Майстри, готуючи виставку, мали за мету вкотре показати харків’янам незгасиму красу Петриківського декоративного розпису, продемонструвати результати свого творчого пошуку за останні роки.

Завдяки натхненній роботі Тамари та Олександра Петриківський розпис розвивається на Харківщині вже близько 35 років. В 2013 р. спільно з ООМЦКМ Тамара Вакуленко створила школу петриківського розпису в Харкові, яка має багато талановитих учнів.

Саме до цих талановитих учнів належать Альона Кічкина, Світлана Кошель і Людмила Лісунова, що брали слово на відкритті та вітали своїх вчителів. Вони дякували долі за зустріч, майстрам за – талант та співпрацю, що долучила їх до невичерпного джерела народного українського мистецтва. Особливо зворушило гостей щире привітання батьків Вакуленків від доньки Олесі Вакуленко. Ця дівчина – гідна спадкоємиця творчого тандему Тамари та Олександра. Вона вже й сама є визнаним на теренах України та за кордоном майстер, що працює техніками Петриківського розпису.

ЮНЕСКО охороняє Петриківський розпис як нематеріальну цінність всього людства. І це – привід кожного громадянина України пишатися своїми витоками та внеском українського народу до всесвітньої культурної скарбниці. Виставка «Слава України» є свідченням цього прекрасного історичного факту. В українського старовинного народного мистецтва великі перспективи розвитку, йому на багато років суджено розквітати та долучати людей до прекрасного та вічного.

Виставка працюватиме до 14 квітня 2018 року.

                                                                                             

1824 copy

14

17 1

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг