Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Обласний семінар-практикум для керівників аматорських хореографічних колективів

e-mail Друк

 0011 copy copy

Обласний семінар-практикум для керівників аматорських хореографічних колективів закладів культури Харківської області

23 травня 2018 року в приміщенні КЗ «ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА» відбувся семінар-практикум для керівників аматорських хореографічних колективів закладів культури Харківської області «Сучасні тенденції розвитку танцю в Україні». Участь у семінарі взяло близько 40митців, серед яких – керівники хореографічних колективів з 16 районів і 2 міст Харківщини.

З привітальним словом звернулися завідувач і провідний методист відділу з методичної роботи Олена Акименко та Дмитро Попов, які побажали плідного спілкування та корисного обміну досвідом впродовж усього заходу.

Програма семінару розпочалася майстер-класами за темами «Постановка народно-сценічного танцю з елементами аутентичних традицій різних регіонів України» та «Техніка виконання молдавського танцю», які блискуче провели співробітнки кафедри народної хореографії факультету хореографічного мистецтва Харківської державної академії культури, а саме викладач і лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів Ірина Мостова та доцент і завідувач кафедрою, заслужений працівник культури України, балетмейстер театру народного танцю «Заповіт» і Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю Карина Островська. Протягом цього практичного заняття учасники ознайомилися з базовими елементами (виконавська техніка, основні рухи, сценічна взаємодія, музично-образна виразність тощо) танцювального мистецтва Слобідської, Центральної, Закарпатської України в порівнянні з лексикою та технічною складовою народного танцю Республіки Молдова (зокрема відпрацюванням та точністю виконання дрібних рухів на прикладі молдавеняска та жог).0024

Інформаційно насиченим і надзвичайно актуальним виявився виступ Вадима Єсауленка, хореографа молодіжного студентського центру Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, художнього керівника Школи-студії розвитку хореографічних даних при Ethnо Contemporary Ballet. Його майстер-клас містив чимало авторських методик і розроблених рекомендацій щодо фізичної підготовки виконавців чоловічого танцю різних вікових категорій, запобігання травматизму в складних танцювальних трюках чоловічих партій.0033 1

Не менше захоплення викликав майстер-клас «Звільнення свідомості тіла. Свободний танець», який провела Наталія Бедич, хореограф-постановник, художній керівник студії сучасного танцю «АриРА» (м. Харків), лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів і фестивалів. Під час цієї робочої години окрім ознайомлення із внутрішнім наповненням і характером виконання сюжетної хореографії, учасники мали змогу особисто спробувати вплив без - і контактної імпровізації як частини тренінгу зі зняття фізичних зажимів, досягення внутрішньої розкутості та передачі невимушених жестів і мімики.

На завершення семінарської зустрічі присутніми було підведено підсумки роботи, обговорено надані рекомендації та методичні матеріали для використання у практичній роботі.

                                                                                       

0002 2

0036

e-max.it: your social media marketing partner